Lindsay Lohan nie córką, ale żoną

Twórcy filmu "Gotti: Three Generations" szykują dla Lindsay Lohan rolę nieco inną, niż z początku zakładano.

Zaledwie dwa dni temu reżyser projektu, Nick Cassavetes , poinformował, że nie stanie za kamerą filmu. Szybko pojawiły się plotki, że także Lohan zrezygnowała z udziału w przedsięwzięciu, jednak dziś potwierdzono, że gwiazda na pewno zagra w filmie. Aktorka nie wcieli się w postać Victorii Gotti , córki Johna Gotti Seniora , jak wcześniej donosiły media, ale Kim Gotti , żony Johna Gotti Juniora .

Film "Gotti: Three Generations" przedstawi historię Johna Gotti Seniora , głowę mafijnej rodziny Gambino . W 1992 roku sąd uznał go współwinnym śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. Gotti zmarł za kratkami w 2002 roku. Jego syn przebywa obecnie na wolności. W 2005 roku opuścił więzienie, w którym odsiadywał karę za działalność gangsterską. Obraz opowie między innymi o relacji ojca i syna, który w końcu zdecydował się wycofać z rodzinnego interesu.

Oprócz Lohan w filmie pojawią się m.in. John Travolta i Joe Pesci .

Dorobek Lindsay Lohan zamyka przebój "Maczeta" , który na polskich ekranach zagościł 26 listopada 2010 roku. Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!