Sylwia Grzeszczak wydała swój pierwszy singiel [wideo]

Znana z duetów z raperem Liberem, artystka, stawia pierwsze samodzielne kroki na polskiej scenie muzycznej.

Posłuchaj jak wygląda dzień Sylwii Grzeszczak i jakie emocje towarzyszyły artystce przy nagrywaniu pierwszego w życiu singla:

 

Na piosenkę Sylwii Grzeszczak "Małe rzeczy" możecie głosować w propozycjach do Listy Przebojów w Radiu Złote Przeboje >>>>

Sylwia Grzeszczak śpiewa od dziecka. Jako mała dziewczynka pojawiła się w programie "Od przedszkola do Opola" . Później uczestniczyła w wielu konkursach i festiwalach, zarówno wokalnych, jak i pianistycznych. Artystka kończyła 2 szkoły muzyczne w Poznaniu i chociaż była wyróżniającą się pianistką, dobrze wiedziała że musi połączyć w sobie dwie miłości - grę i śpiew.

Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcia Sylwia uważa pierwsze miejsce w konkursie poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do roli Julii w musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy "Romeo i Julia, czyli sny w Weronie" oraz pierwsze miejsce w wielkim finale poznańskiego konkursu wokalnego "Drzwi do kariery" w 2004 roku.

W roku 2008 Grzeszczak podjęła współpracę z Liberem, który jako raper i autor tekstów szukał młodej utalentowanej wokalistki do nowego projektu. I chyba lepiej nie mógł trafić. Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. Single "Co z nami będzie", "Nowe szanse" czy "Mijamy się" stały się megaprzebojami, długo utrzymując się na szczytach list przebojów.

A to dopiero początek... Artystka jest w trakcie nagrywania swojej solowej płyty. "Małe rzeczy" to tytuł pierwszego singla Sylwii Grzeszczak .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!