Nowa płyta Beyonce już w sprzedaży!

Najnowszy album Beyonce nosi tytuł "4" i właśnie trafił na sklepowe półki. Jak twierdzi sama artystka, jest to najważniejsza i najbardziej osobista płyta w jej karierze.

Nagrania do najnowszej płyty "4" powstawały od wiosny 2010 do wiosny 2011, kiedy to artystka zrobiła sobie przerwę w działalności scenicznej:

Skupiłam się na prostych rzeczach, takich jak słuchanie ulubionej muzyki, na którą nie zawsze miałam czas. Inspiracje najróżniejszymi gatunkami usłyszeć będzie można właśnie na moim nowym albumie.

Tytuł odnosi się, nie tylko do czwartej pozycji w solowej dyskografii artystki ale i dnia jej urodzin (4 września). Co więcej, fani od dawna na rozmaitych portalach społecznościowych sugerowali Beyonce, aby płytę nazwała kiedyś swoim ulubionym numerem.

Sesja nagraniowa do płyty zaowocowała prawie 70-cioma piosenkami ale na płytę trafiło ostatecznie 12 kompozycji (w wersji deluxe 15 + 3 remixy). Pierwszym singlem z płyty jest utwór "Run The World (Girls)" któremu towarzyszy niewiarygodny teledysk, który został nakręcony w Los Angeles i na pustyni Mojave w Kalifornii, poszczycić się może aż 200 statystami, dzikimi zwierzętami i Beyonce, w roli przywódczyni armii kobiet:

 

Drugim singlem z płyty jest ballada "Best Thing I Never Had". Bonusową płytę wypełnią remiksy singla "Run The World (Girls)", jak również trzy utwory: "Lay Up Under Me", "Schoolin" Life" i "Dance For You", które uzupełnią wersję De Luxe

1. "1+1" 2. "I Care" 3. "I Miss You" 4. "Best Thing I Never Had" 5. "Party (feat. Andre 3000)" 6. "Rather Die Young" 7. "Start Over" 8. "Love On Top" 9. "Countdown" 10. "End Of Time" 11. "I Was Here" 12. "Run The World (Girls)"

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!