OneRepublic - Good Life

OneRepublic znani szerokiej publiczności z utworu: "Apologize" zamierzają zawojować listy przebojów kolejnym utworem.

OneRepublic to amerykański zespół pochodzący z Kolorado. Założony został w 2006 roku, a rok później zyskał sławę, dzięki współpracy z Timbalandem przy utworze "Apologize" , ze swojego debiutanckiego albumu: "Dreaming Out Loud".

Mimo upływu lat w zespole wciąż panuje świetna atmosfera i nie ma zazdrości o popularność wokalisty - Ryana Teddera , o czym mówi w jednym z wywiadów gitarzysta zespołu Zach Filkins :

Nigdy nie było o to żadnych kłótni. To oczywiste, że ktoś wcześniej czy później stanie się twarzą zespołu. Ja nawet się cieszę, że to jemu przypadła ta rola. Nie chciałbym być oficjalną twarzą One Republic. To przyjemne uczucie móc przejść się ulicą nierozpoznawalnym przez przechodniów.

Pierwszymi singlami z nowej płyty: "Waking Up", wydanej 17 listopada 2009 roku były kolejno utwory: "All The Right Moves" i "Secrets". Teraz przyszedł czas na kolejny: "Good Life" , i to właśnie na nim skupimy swoją uwagę.

Poniżej możecie posłuchać nowego utworu amerykańskiej grupy i przekonać się czy jest równie dobry, co choćby słynny "Apologize":

 

Jeśli utwór przypadł Wam do gustu, głosujcie na niego na naszej Liście Radia Złote Przeboje >>>TUTAJ<<<

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!