Fotoblog: Zostań swoim własnym avatarem

Dziś w radiu Złote Przeboje dzień z filmem Avatar. Dowiedliśmy z samego rana, że zagrać w tym filmie może każdy.

Na film "Avatar" James Cameron wydał ponoć oszczędności swego życia, zarobił miliony dolarów, ale wydał setki milionów. Nakręcenie przełomowego dzieła zajęło mu 6 lat, nam 10 minut. Dlatego wkrótce otwieramy konkurencyjny Hollywood w Radiu Złote Przeboje na Dzień Dobry.

Przeciętni mieszkańcy planety Pandora, podbijanej w filmie Camerona przez ludzi, wcale nie wyglądają tak pięknie jak w kinie. Oto autentyczna fotografia Naavi przedstawiająca dwóch wodzów plemiennych. Niesamowity efekt osiągnęliśmy przy pomocy nietoksycznej farby dla dzieci, a nie skomplikowanej technologii 3D.

Naavi ujeżdżający potwornego latającego gada, scenę kręcono w filmie dwa miesiące, w radiu Złote Przeboje - dwie minuty.

Mieszkańcy Pandory, na ogól niezbyt wrażliwi na ludzkie piękno, wykazują duże zainteresowanie ludzkimi kobietami. Na zdjęciu Naavi polują na kobietę w celu pożarcia jej. Te sceny z filmu Camerona wycięto ze względu na ich drastyczność.

Naavi próbuje podłączyć się swoim niesamowitym warkoczem do ściany, by poczuć jej pozytywne wibracje i w efekcie pojeździć na niej, bo wszystko do czego podłączali się w Avatarze Naavi jeździło albo latało.

Naavi - tuż przed odwetowym atakiem na ludzi. Nowoczesna broń przedstawiona w filmie Avatar to nędzne plastikowe zabawki w porównaniu z autentycznymi dezintegratorami materii trzymanymi przez Naavi na tym przerażającym zdjęciu.

Wniosek jest jasny. We własnym domu łatwiej zrobić Avatara, niż w drogim studiu w USA. Wszystkim, którym powyższe zdjęcia wydają się o niebo lepsze niż te widziane w kinie 3D gratulujemy gustu, smaku, prawdziwego wyczucia i znajomości kina artystycznego.

JB

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!