Tydzień kobiet w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. My postanowiliśmy celebrować to wyjątkowe święto przez cały tydzień! Z tej okazji szukamy najlepszych kobiet na świecie.

Zgłoś kobietę swojego życia, a może właśnie ją nagrodzimy kartą podarunkową do perfumerii Douglas o wartości 200 złotych oraz zaproszeniem na film "Kobieta Sukcesu" w kinach Helios.

Napisz do nas na adres kobieta@zloteprzeboje.pl

Twoje imię

Twój numer telefonu

Numer Telefonu do kobiety, którą chcesz wyróżnić

Kobieta mojego życia to...

ponieważ...

REGULAMIN

Nowy film "Kobieta Sukcesu"

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa) , młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr (Bartosz Gelner) , którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

'Kobieta sukcesu''Kobieta sukcesu' materiały prasowe dystrybutora Next Film materiały prasowe dystrybutora Next Film

'Kobieta sukcesu''Kobieta sukcesu' materiały prasowe dystrybutora Next Film materiały prasowe dystrybutora Next Film

'Kobieta Sukcesu''Kobieta Sukcesu' materiały prasowe materiały prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!