Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Natura budzi się do życia! Pełna kolorów, które inspirują. Ciebie też? Pokaż nam swój wiosenny makijaż!

Prześlij do nas zdjęcie swojego wiosennego makijażu. Zgłoszenia zbieramy na adres wiosna@zloteprzeboje.pl 

Nie zapomnij dopisać swojego imienia i numeru telefonu :) 

Autorki najpiękniejszych wiosennych makijaży zostaną nagrodzone kartą podarunkową o wartości 200 złotych do wykorzystania w drogeriach Natura oraz zaproszeniem na pokaz makijażu z udziałem profesjonalnego wizażysty! 

REGULAMIN

Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje!Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje! mat. prasowe

Laureatki konkursu "Piękna wiosną": 

Justyna: Mój wiosenny makijaż cechuje delikatność oraz rozświetlenie. Oczy podkreślone kolorem miedzi i burgund w delikatnej tonacji. Najpiękniejszym makijażem zawsze będzie jednak uśmiech :)

Słuchaczka JustynaSłuchaczka Justyna Konkurs: Piękna wiosną!

Agnieszka: Jako pasjonatka wizażu, zdradzę Wam pewien mój ulubiony kosmetyk do wiosennego makijażu <3 Turkusowy pyłek nałożony po wewnętrznej stronie oka w dolnej linii rzęs, a także na ruchomej powiece, powiększa optycznie oko, podkreśla jego tęczówkę i nadaje świeżości spojrzeniu. <3 Taki trik z pyłkiem sprawdza się przy każdym kolorze tęczówce oka, dodatkowo nasz makijaż oczu staje się podkreślony, zmysłowy i koci. :)

Słuchaczka AgnieszkaSłuchaczka Agnieszka Konkurs: Piękna wiosną!

Patrycja: Odcienie owoców brzoskwini i miedzi oraz rozświetlony wewnętrzny kącik oka to sposób na mój makijaż w sezonie wiosennym. Oczywiście nie rezygnuję z kreski na linii rzęs, która powiększa i otwiera oko nadając głębi spojrzeniu. Świetlista cera oraz usta w ciepłym malinowym odcieniu scalają cały makijaż. Całość doprawiona jest efektem shine&glow na twarzy, czyli lekkie muśnięcie rozświetlaczem by me spojrzenie wyglądało jeszcze lepiej. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Odcienie ceglastej czerwieni czy miedzi bądź złota świetnie idą w parze z zieloną tęczówką oka i podbijają jego barwę. Tej wiosny na pewno będę rzucać ciepłe spojrzenia :D

Słuchaczka PatrycjaSłuchaczka Patrycja Konkurs 'Piękna wiosną'

Weronika: Wiosenny makijaż bez czerwonych ust to nie jest makijaż! Czerwony to klasa sama w sobie tak jak czerwona sukienka. Dobrze podkreślone oczy i hipnotyzuje spojrzeniem :) 

Słuchaczka WeronikaSłuchaczka Weronika Konkurs: Piękna wiosną!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!