Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Redakcja
09.04.2018 17:29
Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje!

Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje! (Konkurs)

Natura budzi się do życia! Pełna kolorów, które inspirują. Ciebie też? Pokaż nam swój wiosenny makijaż!

Prześlij do nas zdjęcie swojego wiosennego makijażu. Zgłoszenia zbieramy na adres wiosna@zloteprzeboje.pl 

Nie zapomnij dopisać swojego imienia i numeru telefonu :) 

Autorki najpiękniejszych wiosennych makijaży zostaną nagrodzone kartą podarunkową o wartości 200 złotych do wykorzystania w drogeriach Natura oraz zaproszeniem na pokaz makijażu z udziałem profesjonalnego wizażysty! 

REGULAMIN

Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje!Piękna wiosną w Radiu Złote Przeboje! mat. prasowe

Laureatki konkursu "Piękna wiosną": 

Justyna: Mój wiosenny makijaż cechuje delikatność oraz rozświetlenie. Oczy podkreślone kolorem miedzi i burgund w delikatnej tonacji. Najpiękniejszym makijażem zawsze będzie jednak uśmiech :)

Słuchaczka JustynaSłuchaczka Justyna Konkurs: Piękna wiosną!

Agnieszka: Jako pasjonatka wizażu, zdradzę Wam pewien mój ulubiony kosmetyk do wiosennego makijażu <3 Turkusowy pyłek nałożony po wewnętrznej stronie oka w dolnej linii rzęs, a także na ruchomej powiece, powiększa optycznie oko, podkreśla jego tęczówkę i nadaje świeżości spojrzeniu. <3 Taki trik z pyłkiem sprawdza się przy każdym kolorze tęczówce oka, dodatkowo nasz makijaż oczu staje się podkreślony, zmysłowy i koci. :)

Słuchaczka AgnieszkaSłuchaczka Agnieszka Konkurs: Piękna wiosną!

Patrycja: Odcienie owoców brzoskwini i miedzi oraz rozświetlony wewnętrzny kącik oka to sposób na mój makijaż w sezonie wiosennym. Oczywiście nie rezygnuję z kreski na linii rzęs, która powiększa i otwiera oko nadając głębi spojrzeniu. Świetlista cera oraz usta w ciepłym malinowym odcieniu scalają cały makijaż. Całość doprawiona jest efektem shine&glow na twarzy, czyli lekkie muśnięcie rozświetlaczem by me spojrzenie wyglądało jeszcze lepiej. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Odcienie ceglastej czerwieni czy miedzi bądź złota świetnie idą w parze z zieloną tęczówką oka i podbijają jego barwę. Tej wiosny na pewno będę rzucać ciepłe spojrzenia :D

Słuchaczka PatrycjaSłuchaczka Patrycja Konkurs 'Piękna wiosną'

Weronika: Wiosenny makijaż bez czerwonych ust to nie jest makijaż! Czerwony to klasa sama w sobie tak jak czerwona sukienka. Dobrze podkreślone oczy i hipnotyzuje spojrzeniem :) 

Słuchaczka WeronikaSłuchaczka Weronika Konkurs: Piękna wiosną!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!