Odwiedź nasze studio w Gliwicach i zgarnij super nagrody!

Wpadnij do naszego studia plenerowego na Rynku w Gliwicach i weź udział w konkursie "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje"! Zwycięzca zgarnia wszystko: wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel, kosmetyki GdanSkin i SopotSun marki Ziaja oraz gadżety kuchenne, książkę kucharską i sosy orientalne Tao Tao od Tan-Viet!

W sobotę 6 lipca spotykamy się na Rynku w Zatorze. Tam będziemy na bawić się na koncercie Varius Manx i Kasi Stankiewicz! Wcześniej zapraszamy do naszego studia. Przybijcie piątkę z Jurkiem Telesińskim, zgarnijcie nasze gadżety, a dla fanów muzyki i największych złotych przebojów mamy konkurs. "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje" to zabawa, w której do wygrania będzie wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel!

W zestawie znajdziecie idealne na plażę "Dobble Wodoodporne", "IceCool" (czyli wspomnienie zimy w upalne dni), "Legendarnych wynalazców" i "Piratów 7 Mórz", z którymi przeżyjcie nie jedną wakacyjną przygodę oraz coś co rozkręci wieczorne imprezy - "Time's Up Party"!

A to nie wszystko, bo laureat dostanie od nas cały zestaw kosmetyków marki Ziaja z serii GdanSkin oraz SopotSun, a także bambusowy zestaw akcesoriów kuchennych, książkę kucharską i sosy orientalne Tao Tao od Tan-Viet.

To co - widzimy się w Gliwicach?  :) 

'Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje''Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje' RZP

Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote PrzebojeKonkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje Łukasz Zieliński

Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje!Konkurs: Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje! Radio Złote Przeboje

REGULAMIN KONKURSU

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!