Odwiedź nasze studio w Warszawie i zgarnij super nagrody!

Wpadnij do naszego studia plenerowego pod Torwarem w Warszawie i weź udział w konkursie "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje"! Zwycięzca zgarnia wszystko: wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel, kosmetyki GdanSkin i SopotSun marki Ziaja oraz gadżety kuchenne, książkę kucharską i sosy orientalne Tao Tao od Tan-Viet!

W środę 7 sierpnia spotykamy się w Warszawie na koncercie legendarnego Michaela Boltona! Wcześniej zapraszamy do naszego studia. Przybijcie piątkę z Piotrkiem Jaworskim, zgarnijcie nasze gadżety, a dla fanów muzyki i największych złotych przebojów mamy konkurs. "Wszystko gra w Radiu Złote Przeboje" to zabawa, w której do wygrania będzie wypasiony zestaw gier planszowych od firmy Rebel!

W zestawie znajdziecie idealne na plażę "Dobble Wodoodporne", "IceCool" (czyli wspomnienie zimy w upalne dni), "Legendarnych wynalazców" i "Piratów 7 Mórz", z którymi przeżyjcie nie jedną wakacyjną przygodę oraz coś co rozkręci wieczorne imprezy - "Time's Up Party"!

A to nie wszystko, bo laureat dostanie od nas cały zestaw kosmetyków marki Ziaja z serii GdanSkin oraz SopotSun, a także bambusowy zestaw akcesoriów kuchennych, książkę kucharską i sosy orientalne Tao Tao od Tan-Viet.

To co - widzimy się w Warszawie?  :) 

REGULAMIN

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!