Wygraj rower w nowej Szybkiej Paczce GLS [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Z okazji otwarcia firmowego punktu Szybkiej Paczki w Krakowie oraz debiutu pierwszego w Polsce roweru kurierskiego, GLS Poland zaprasza do zabawy. W nowym punkcie przy ul. Dietla 93 do 31 sierpnia 2020 roku można wygrać rower miejski i gadżety!

Dlaczego jazda na rowerze poprawia Ci humor? Wystarczy odpowiedzieć na to pytanie, wrzucić kupon do urny i wysłać paczkę, aby wziąć udział w konkursie rowerowym GLS Poland. Nagrodą główną jest nowoczesny i stylowy rower miejski o wartości prawie 2 tys. zł. Do wygrania także kask z diodą LED i bluza rowerowa z wysokiej jakości materiałów.

 

Konkurs organizowany jest z okazji otwarcia premierowego firmowego punktu Szybkiej Paczki GLS w Krakowie (ul. Dietla 93). To właśnie ten punkt trzeba odwiedzić, aby wziąć udział w zabawie. Warto, by jednocześnie przekonać się, jak wygodnie w jednym miejscu korzysta się z usług GLS Poland, takich jak:

  • szybkie nadawanie i odbieranie przesyłek krajowych i międzynarodowych,
  • bezgotówkowe płatności za paczki za pobraniem: kartą lub BLIKIEM,
  • pomoc przy pakowaniu przesyłki (wypełnienie do opakowania gratis),
  • ShopDeliveryService (dostawa paczki do wybranego punktu Szybka Paczka/ParcelShop),
  • ShopReturnService (zwrot przesyłki w wybranym punkcie).

Konkurs zbiega się także z wprowadzeniem na ulice Krakowa pierwszego w Polsce roweru kurierskiego w barwach GLS, za pomocą którego doręczane są paczki na terenie Starego Miasta. – Cieszymy się, że zaczynamy właśnie od Krakowa, gdzie po ścisłym centrum nie można jeździć samochodem. Dzięki temu działamy ekologicznie i jesteśmy bliżej mieszkańców, a teraz zachęcamy ich do wzięcia udziału w zabawie zorganizowanej z okazji  uruchomienia Szybkiej Paczki – zaprasza Małgorzata Markowska, marketing manager GLS Poland.

Wygraj rower w nowej Szybkiej Paczce GLSWygraj rower w nowej Szybkiej Paczce GLS konkurs

Aby wziąć udział w konkursie rowerowym, należy:

  • odwiedzić punkt,
  • wysłać paczkę,
  • odpowiedzieć na pytanie i wrzucić kupon do urny,
  • poczekać na ogłoszenie wyników (zwycięzców wybierze jury).

Punkt Szybkiej Paczki w Krakowie (ul. Dietla 93) jest otarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!