Bezpieczna kolej wraz z Kolejowym ABC [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Do wygrania bezprzowodowy głośnik od Urzędu Transportu Kolejowego!

"Kolejowe ABC" jest kampanią przeprowadzaną przez Urząd Transportu Kolejowego promującą bezpieczeństwo na kolei skierowana do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym oraz ich nauczycieli i wychowawców.

Ty też możesz wziąć w tym udział. Jeżeli masz pomysł na hasło promujące bezpieczeństwo na kolei prześlij je nam na adres abc@konkurs.fm. Autor najlepszego hasła otrzyma od nas bezprzewodowy głośnik.

[REGULAMIN]

A już 28 sierpnia czyli najbliższą sobotę zapraszamy na ostatni w tym roku piknik rodzinny "Hej Przygodo! Odwiedź Peronowo!". Na dzieci czeka moc atrakcji, cenne nagrody oraz doskonała zabawa z nosorożcem Rogatkiem, Julią Kamińską, Mateuszem Ciawłowskim i Eweliną Lisowską. Zapraszamy w godzinach 11.00 – 19.00. Wstęp bezpłatny!

Ponadto na gości pikniku czekać będą m.in. gra terenowa, quizy z nagrodami, koło fortuny, wielkoformatowa gra planszowa czy warsztaty kreatywne. Dodatkową rozrywkę będą stanowiły trampoliny, dmuchańce, skakańce, eurobungee, warsztaty tworzenia masek nosorożca oraz malowanie buziek. Podczas wydarzenia chętni wezmą udział w interaktywnych zajęciach „Kampanii Kolejowe ABC", skorzystają z symulatora jazdy pociągiem, zdobędą wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Będą mogli także zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Zachęcam dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu, wspólnej nauki i zabawy. Przygotowane przez nas atrakcje z pewnością przybliżą całym rodzinom zagadnienia związane z bezpieczeństwem na kolei. Mam nadzieję, że dzięki takiemu przypomnieniu o właściwym zachowaniu na dworcu czy w okolicach torów wszyscy bezpiecznie rozpoczną nowy rok szkolny – na piknik zaprasza Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!