Wygraj książkę "Okrutna siostra"! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę "Okrutna siostra" Karen Dionne. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Pięć najciekawszych zgłoszeń zgarnie książkę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 3 grudnia 2021 roku!

Urządzenia z systemem Android: kliknij tu

Urządzenia z systemem iOS: kliknij tu

REGULAMIN

O książce

Rachel Cunningham ma dwadzieścia sześć lat. Od piętnastu – po tragicznej śmierci rodziców - przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Ma kłopoty z pamięcią i wini się za ich śmierć. Zabójstwo z przeszłości zaważyło na jej życiu. Jednak gdy na jaw zaczynają wychodzić szczegóły dotyczące przestępstwa, Rachel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Bohaterka książki postanawia wrócić do domu na pustkowie w dzikim lesie, gdzie próżno szukać sąsiadów czy innych znamion cywilizacji. To właśnie w starym domu, położonym wśród dzikiej przyrody, zamierza znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania.

Dionne jest autorką trzech powieści: „Dochodzenie. Na styku", „Córka króla moczarów" i wydanej 2 listopada 2021 roku książki „Okrutna siostra", której recenzję możecie posłuchać tutaj.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!