Wygraj płytę zespołu Pectus "Kobiety / Wojciech Młynarski" [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać płytę Pectus "Kobiety / Wojciech Młynarski". Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Sześć najciekawszych zgłoszeń zgarnie płytę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 23 maja 2022 roku do godz. 12:00!

Urządzenia z systemem Android: kliknij tu

Urządzenia z systemem iOS: kliknij tu

REGULAMIN

O płycie

Cztery lata temu Pectus zachwycił słuchaczy płytą „Kobiety", która ukazała się na dziesięciolecie istnienia zespołu. Album zyskał status złotej płyty i był niezapomnianym hołdem dla kobiecej energii, piękna i siły. A ponieważ kobiecość to niewyczerpane źródło inspiracji, dlatego bracia Szczepanikowie wracają z płytą „Kobiety" w nowej odsłonie. Tym razem Tomasz Szczepanik napisał porywającą muzykę do tekstów mistrza słowa Wojciecha Młynarskiego, a do współpracy zaprosił takie legendy polskiej sceny, jak Kayah, Alicja Majewska czy Małgorzata Ostrowska. Towarzyszą im Kasia Cerekwicka, Kasia Popowska, Natalia Szroeder, Basia Kurdej-Szatan, Halina Mlynkova oraz dziewczyny z zespołu Tulia. Zaproszenie do wykonania jednej z piosenek przyjęła także Magda Umer, wieloletnia przyjaciółka Młynarskiego, która zaśpiewała w duecie z Tomaszem utwór „Poetka znikła w oddali", poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!