Natalia Kukulska wystąpi na Smooth Festival

Natalia Kukulska gwiazdą Smooth Festival Złote Przeboje 2010.

Biografia

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 w Warszawie, piosenkarka, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Już jako mała dziewczynka wykazywała uzdolnienie muzyczne, które przełożyły się na debiutancki albumem "Natalia" w 1986 roku, z którego pochodzą ponad czasowe "Puszek Okruszek" i "Co powie Tata".

Pierwsze albumy małej Natalki sprzedały się w rekordowej ilości ponad 1,5 miliona egzemplarzy.

Po kilku letniej przerwie, w 1996 roku, wokalistka powróciła albumem "Światło", a następnie ukazał się album "Puls", z którego pochodzą single "Czy Ona Jest" oraz "Im Więcej Ciebie Tym Mniej".

"Puls", przyniósł Natalii wiele nagród m.in. "Muzyczna Indywidualność 1997", "Wokalistka roku 97", "Złoty Mikrofon 97", co zapewniło piosenkarce zaszczytne miejsce wśród najbardziej popularnych artystek polskiej sceny muzycznej.

Przełomem w karierze Natalii Kukulskiej był album "Autoportret", na którym znalazł się utwór "Tyle słońca w całym mieście", w którym dzięki technikom komputerowym, zostały połączone i zaaranżowane głosy Natalii oraz Anny Jantar.

W 2007 ukazał się album Sexi Flexi, który powstał przy współpracy muzyków z Planu B, album zaskoczył silnymi wpływami między innymi soulu oraz elektroniką z lat 80.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!