Występ "Szwoleżerów" na ARTPOP Festiwal w Bydgoszczy

Reżyser Jan Klata powraca z nowym spektaklem. 29 - 31 lipca w ramach ARTPOP FESTIVAL ZŁOTE PRZEBOJE 2011 w Bydgoszczy odbędzie się premiera "Szwolożerów" według tekstu Artura Pałygi.

Jan Klata zadebiutował na deskach Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki spektaklem "Witaj/Żegnaj" Susan Lori Parks. "Szwoleżerowie" to kolejna sztuka w reżyserii Klaty, którą zobaczymy na bydgoskiej scenie podczas ARTPOP Festival.

Sztuka opowiada o żużlowcach i ich dziewczynach. Oprócz wrażeń wizualnych, możemy liczyć też na dobrą oprawę audio - muzykę na żywo zaprezentują młodzi przedstawiciele bydgoskiej sceny muzycznej: Maciej Szymborski, Sławek Szudrowicz, Błażej Gawliński i Kuba Ziołek.

W spektaklu wystąpią: Karolina Adamczyk, Dominika Biernat, Michał Czachor, Mirosław Guzowski, Marta Nieradkiewicz, Roland Nowak, Mateusz Łasowski, Marta Ścisłowicz, Małgorzata Witkowska, Piotr Żurawski.

 

Bilety dostępne są na spektakle 30 i 31 lipca w Teatrze Polskim w Bydgoszczy o godzinie 19:00. Ceny biletów w zależności od dnia wahają się od 15 do 30 PLN.

Więcej szczegółów o biletach znajdziecie >>TUTAJ<<

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!