Filmowy weekend z Radiem Złote Przeboje

Melodie, które buduje napięcie i nastrój, piosenki, które poruszają najczulsze struny naszej duszy - muzyka filmowa. Już w ten weekend przypomnimy sobie największe kinowe przeboje. Posłuchajcie!
Nie zawsze jednak muzyka musi być w filmie "niesłyszalna" dla widza. Niektóre sceny wręcz wymagają takiej sytuacji, aby muzyka przejęła pierwszoplanową rolę. - Abel Korzeniowski

Czym byłyby filmy bez ścieżki dźwiękowej. Ile razy po wyjściu z kina ciągle nucimy melodię. Muzyka filmowa ma w sobie coś wyjątkowego, może dlatego, że przypomina  nasze ulubione obrazy, a może dlatego, że wzrusza jak żadna inna.

NAJWIĘKSZE FILMOWE PRZEBOJE, CZĘŚĆ 1 >>>

NAJWIĘKSZE FILMOWE PRZEBOJE, CZĘŚĆ 2 >>>

Muzyka była dla mnie religią, a potem stała się także profesją - Jan A.P. Kaczmarek

W ten weekend czekają Was dwa dni wyjątkowej muzyki. Razem z Wami przypomnimy sobie takie hity jak: "Take my breath away" z filmu "Top gun", czy "I`ve had the time of my life" z kultowego "Dirty dancing".

Czekają na Was także wspaniałe nagrody! Już nie możemy się doczekać, kiedy wyślemy Wam filmy na DVD i płyty. Jakie jeszcze niespodzianki czekają na Was w ten wyjątkowy weekend? Przekonacie się już wkrótce.

Poniżej mały aperitif na pobudzenie Waszego apetytu i wyobraźni - piosenka z filmu "Philadelphia" :

 

Filmowy weekend w najbliższą sobotę i niedzielę tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!