Wybierz gwiazdę nadchodzącego weekendu!

Nadchodzi nowy tydzień, ale my już myślimy o kolejnym weekendzie. Kogo tym razem chcecie usłyszeć? Głosujcie na gwiazdę weekendu w Radiu Złote Przeboje!

Tradycyjnie oddajemy w wasze ręce decyzję o tym, kto będzie gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje! Wybierzcie osobę, która gościć będzie na antenie przez cały weekend. O głosy walczą największe gwiazdy nie tylko polskiej estrady!

Rod Steward - brytyjski wokalista pop, rock. Jego melodyjny głos znamy z wielu ballad, m.in. "Sailing" czy "When I Need You". Występował również w Polsce.

Kayah - polska artystka swoim barwnym i mocnym głosem czaruje nas od 1996 roku. Znana ze współpracy z Goranem Bregoviciem, Krzysztofem Kiljańskim a nawet Cesarią Evorą. Najbardziej znane hity to: "Supermenka", "Testosteron" czy ostatnio piosenka "Za późno".

Boney M - spektakularna grupa z Niemiec, odniosła sukces w latach 70. znana przede wszystkim z hitu disco "Daddy Cool"

O.M.D - brytyjski zespół Orchestral Manoeuvres in the Dark, w skrócie nazywany OMD znany z dwóch przebojów "Sailing on the Seven Seas" i "Pandora's Box".

Celine Dion - czarująca Kanadyjka, znana z tytułowej piosenki do filmu "Titanic" czy piosenek takich, jak: "I'm Alive" czy "A New Day Has Come".

Kto zostanie gwiazdą weekendu w Radiu Złote Przeboje? Wszystko zależy od Was!

GŁOSUJCIE!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!