"Wiadomości z drugiej ręki"- na planie

Na antenie Radia Złote Przeboje przez cały dzień prezentowaliśmy kulisy powstawania serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

"Wiadomości z drugiej ręki" to serial emitowany w TVP 2 od poniedziałku do czwartku o 18:50 . Tylko u nas mieliście niebywałą i jedyną okazję, by posłuchać rozmów z aktorami oraz dowiedzieć się wielu rzeczy o samej produkcji!

Ada Fijał o tym, co lubi w serialu:

Łukasz Dziemidok o tym, co wyróżnia "Wiadomości z drugiej ręki":

Aleksandra Bednarz o śmiesznej scenie w serialu:

Arkadiusz Janiczek o postaci Wiktora:

Maja Hirsch o tym, jak wygląda dzień na planie:

"Wiadomości z drugiej ręki" to nowy serial komediowy w jesiennej ramówce TVP 2. Wydarzenia mają miejsce w stacji telewizyjnej PL 24. Fabuła kręci się wokół pracowników stacji. Główne role grają Wojciech Mecwaldowski - odtwórca roli prezentera Marcina Wilka oraz Magdalena Łaska , która wciela się w Agatę Rusek - telewizyjną partnerkę Marcina zarówno w pracy, jak i w życiu. Jednak ich małżeństwo to jedna wielka atrapa. W międzyczasie Marcin wilk ulega poważnemu wypadkowi, co bardzo komplikuje interesy Adama Kromera (Marek Barbasiewicz ), właściciela i zarazem prezesa stacji, którego pomysłem było stworzenie fikcyjnej pary. Kromer postanawia na jego miejsce zatrudnić bezrobotnego aktora Piotra Wilczyńskiego, łudząco podobnego do Marcina Wilka...

Jest to jedyny serial komediowy opowiadający o świecie gwiazd telewizyjnych. Znajdziecie w nim mnóstwo emocji, miłości, zdrady, tajemnic i walki o karierę znajdziecie tylko tutaj!  Świat pełen blichtru i manipulacji pokazany  jest z przymrużeniem oka i dużą dozą humoru. Całość dopełnią aluzje do polskiej rzeczywistości.

Posłuchajcie!

Informacje o serialu:

Emisja Pon. - czw. 18:50, powtórki: Czw-pt, 14:35 po dwa odcinki; Sb 11:10 cztery odcinki

Nagrody:

Perła Telewizji ;)

Obsada

Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Łaska, Marek Barbasiewicz, Maria Pakulnis, Maja Hirsch, Waldemar Błaszczyk, Marcin Kwaśny, Michał Sitarski, Jerzy Braszka, Łukasz Dziemidok, Ada Fijał, Aleksandra Bednarz, Piotr Borowski

Reżyseria

Robert Wichrowski, Łukasz Palkowski, Jarosław Banaszek, Radosław Dunaszewski

Napisane przez

Wojciech Lepianka z zespołem

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!