Pan Kleks i inni - piosenki Teatru Muzycznego "Roma"

"Pan Kleks i inni" to płyta, na której znalazły się piosenki z czterech przedstawień familijnych wystawianych w Teatrze Muzycznym "Roma". Doskonała pozycja zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Zrobienie spektaklu dla dzieci nie jest rzeczą prostą. Podobnie jak napisanie piosenek, które pozostaną w głowie na długo po zakończeniu spektaklu. A do takich właśnie należą utwory zebrane na płycie "Pan Kleks i inni".

Album zawiera 18 piosenek skierowanych do małych widzów, pochodzących z czterech przedstawień wystawianych w Teatrze Muzycznym "Roma". "Piotruś Pan", "Akademia Pana Kleksa", "Mały Książę" i "Adonis ma gościa" to urocze spektakle skierowane do całych rodzin spragnionych dobrej zabawy.

Agnieszka Passent - felietonistka i dziennikarka o płycie:

Rozweselająca, energetyzująca, antydepresyjna płyta dla dzieci od trzech do trzystu lat. Znakomite teksty mistrzów poetyckich takich jak Jeremi Przybora rozczulą rodziców, a latorośl zarażą zabawą językiem polskim. Piosenki zaaranżowane są rzecz jasna w stylistyce musicalowej, więc trzeba polubić tę kolorową "pompę". Jest szansa, że brzmienie chórów i dużej orkiestry zachęci młodych melomanów do przygody z klasycznymi symfoniami, a całe rodziny do wizyty w Teatrze Roma. Tam każdy ma prawo być Piotrusiem Panem.

Teatr Muzyczny "Roma" - Akademia Pana Kleksa:

Lista utworów, które znalazły się w albumie "Pan Kleks i inni":

PIOTRUŚ PAN 01. Lot 02. Ale ta bezczelna mina! 03. Ogarnie nas przypływ 04. Piotrusiu Panie, jesteś snem

AKADEMIA PANA KLEKSA 05. Kleksografia 06. Meluzyna 07. Hej, barakuda 08. Księżyc raz odwiedził staw 09. Prawda boli tak jak ząb 10. Kaczka dziwaczka 11. Magiczna siła wyobraźni

MAŁY KSIĄŻĘ 12. Piosenka Małego Księcia 13. Dorośli, dorośli 14. Piosenka latarnika

ADONIS MA GOŚCIA 15. Bum Bum Bum 16. Gdybym tak latać mógł 17. Wystarczy zrobić tak 18. Ja i mój kumpel

Autorem piosenek jest Fisz Emade.

Płytę możecie kupić tutaj.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!