Wielkie gwiazdy na Sylwestrze w Poznaniu!

Perfect, Małgorzata Ostrowska, Papa D i wiele innych gwiazd, wystąpi na Sylwestrze 2011/2012 w Poznaniu. Tematem przewodnim jest "Powrót do przeszłości".

W tym roku, największe gwiazdy razem z Radiem Złote Przeboje , zabawę sylwestrową spędzą w Poznaniu . Na scenie zagra zespół Perfect , Małgorzata Ostrowska , Paweł Stasiak razem z zespołem Papa D , grupa London Beat , oraz... niespodzianka - gwiazda specjalna wieczoru ! Szczegóły wkrótce w Radiu Złote Przeboje . Lider Paweł Stasiak z Papa D , nie ukrywa swojej radości, z faktu że zagrają w Poznaniu:

Poznań od lat jest dla mnie bardzo bliski. Spędziłem tu 2 lata ucząc się w Studium Piosenkarskim przy ulicy Głogowskiej. W Poznaniu w latach 80-tych bardzo prężnie działał nasz Fan Club, może stąd nasza ciągła popularność w Wielkopolsce.

Powrót do przeszłości

Stadion w Poznaniu , jest jednym z czterech obiektów w Polsce, na którym odbędą się rozgrywki piłkarskich mistrzostw Euro 2012 . W sierpniu 1980 roku, odbył się pierwszy mecz na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej , dlatego motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra będzie muzyka lat osiemdziesiątych. Zastępca Prezydenta Miasta Poznań , Sławomir Hinc , zapowiada że:

"Połączymy różne pokolenia przy muzyce lat 80 . Jedną z gwiazd będzie zespół London Beat , znany z takich przebojów jak: "I've Bee Thinking About You", czy"You Bring Me The Sun".

Dlaczego Plac Wolności?

Początkowo imprezę sylwestrową planowano na Stadionie Miejskim. Komentarze internautów, zachęciły organizatorów o opinię mieszkańców. Zapytano 500 osób, na temat miejsca planowanego wydarzenia. Ponad 370 respondentów wskazało Plac Wolności .

Posłuchaj wielkiego przeboju zespołu London Beat "I've Been Thinking About You "

 

Więcej informacji już wkrótce w Radiu Złote Przeboje!

Zobacz wywiad z gwiazdą Sylwestra - Małgorzatą Ostrowską >>>

Start: godzina 20:00, Plac Wolności w Poznaniu. Na finał imprezy, zaplanowana jest wielka dyskoteka pod gwiazdami.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!