Szukamy polskiego Jacksona!

Twórcy najlepszego na świecie musicalu o Michaelu Jacksonie pt. "Forever King od Pop" szukają dziecka w wieku od 6 do 10 lat, które wcieli się w rolę legendarnego Króla Popu. Chcemy znaleźć w Polsce małego Jacksona!
Moonwalk , unoszenie ciała na palcach stóp przy ugiętych kolanach, ruchy robota, zaprzeczający prawom grawitacji skłon wyprostowanego ciała, szybkie piruety - nikt nigdy nie stworzył tak charakterystycznej i unikatowej choreografii i osobowości scenicznej jak Michael Jackson.

Każde pokolenie uczy się jej na nowo i chce ją naśladować.

Wszystkie dzieciaki, które potrafią naśladować charakterystyczny sposób poruszania się Michaela, zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie. Szukamy w dzieciakach poczucia rytmu, uroku, nieskrępowanej pasji i radości. Zwycięzca castingu na małego, polskiego Jacksona będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas tournee musicalu pt. "Forever King of Pop" w Polsce, u boku znakomitych, tworzących go artystów i tancerzy. Zapraszamy do współpracy wszystkie żywiołowe i utalentowane dzieciaki!

Konkurs przybierze formę dwuetapowego castingu. Pierwszym krokiem będzie przesłuchanie wszystkich chętnych dzieci w 6 polskich miastach , w których prezentowany będzie musical "Forever Kong of Pop". Sześciu wyłonionych w pierwszym etapie szczęśliwców pojedzie na finał do Warszawy. Zwycięzca zostanie wybrany bezpośrednio przez samych twórców musicalu i przygotowany do występu przez światowej sławy choreografów odpowiedzialnych za przygotowanie obrazu scenicznego tego nietuzinkowego wydarzenia.

Castingi:

Gdańsk: Ergo Arena - 15.01.2012 r. Bydgoszcz: Hala Łuczniczka - 21.01.2012 r. Zielona Góra: Centrum Rekreacyjno-Sportowe - 22.01.2012 r. Wrocław: - 28.01.2012 r. Zabrze: - 29.01.2012 r. Warszawa: PKIN -11.02.2012 r.

rejestracja - godz. 09:00; start przesłuchań - godz. 10:30.

Finał:

Warszawa: PKIN -12.02.2012 r., godz. 10:00. Regulamin konkursu do pobrania ze strony organizatora: www.kontakt.gda.pl

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!