Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk, Kraków

Dzisiaj zaczyna się weekend (19.01 - 22.01), czas relaksu to nie tylko odpoczynek w domu, to przede wszystkim wydarzenia kulturalne. Polecamy najciekawsze imprezy, które będą odbywać się w ten weekend w Waszym mieście.

BYDGOSZCZ

Dzień Babci i Dziadka w Ogrodzie Fauny Polskiej

Sobota, godz. 12:00

W sobotę z okazji Dnia Babci i Dziadka będziecie mięli okazję zwiedzić bydgoski Ogród Fauny Polskiej z przewodnikiem. Będzie to niepowtarzalna chwila do spędzenia czasu z wnukami w tym wyjątkowym miejscu. Aby wziąć udział w sobotnim zwiedzaniu należy zapisać się do najbliższego piątku pod numerem telefonu 052 320 00 08 w godz. 7-15. ?

WROCŁAW

Loska koncertuje

Sobota, godz.19:00

Już w sobotę we wrocławskim klubie Madness wystąpi Gienek Loska Band . Zespół zaprezentuje m.in. materiał ze swojej debiutanckiej płyty "Hazardzista". Liderem grupy jest piosenkarz i gitarzysta Gienek Loska , który został zwycięzcą pierwszej edycji programu X-Factor. Mieszkańcom Wrocławia Loska kojarzy się z okresu, kiedy grał na wrocławskim rynku, jako jeden z wielu. Tym razem będą mięli okazję poznać go od zupełnie innej strony. Gorąco polecamy!

GDAŃSK

Startuje Oliwska Akademia Sztuki

Sobota, godz. 12:00

Rusza nowa inicjatywa Fundacji Wspólnota Gdańska - Oliwska Akademia Sztuki , będzie to cykl bezpłatnych wykładów i warsztatów o sztuce, dla młodzieży i dorosłych. Jeśli chcecie w przystępny sposób dowiedzieć się o najciekawszych trendach i wydarzeniach w sztuce, zapraszamy na pierwsze spotkanie. Odbędzie się ono już w sobotę w gdańskiej Galerii Sztuki Warzywniak.

KRAKÓW

Powrót dawnych gwiazd

Sobota, godz. 18.30

Już w sobotę w Operze Krakowskiej będzie mieli okazje posłuchać piosenek wielkich polskich artystów Mieczysława Fogga, Eugeniusza Bodo czy Hanki Ordonównej. W niezwykły nastrój i klimat minionej epoki wprowadzą Was cenieni artyści, m.in. Sonia Bohosiewicz. Wszystko to z akompaniamentem Orkiestry Opery Krakowskiej.

Życzymy kulturalnie udanego weekendu !

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!