Premiery tego tygodnia!

Zastanawiacie się nad kupnem płyty? Wciąż nie możecie się zdecydować na co pójść do kina? Radio Złote Przeboje podpowiada na co szczególnie zwrócić uwagę w tym tygodniu! Końcówka stycznia i początek lutego przyniosą kilka pozycji godnych polecenia. Jakich? Sprawdźcie!

MUZYKA

Nadchodzący tydzień rozpoczniemy od premiery, która ucieszy fanów Andrzeja Piasecznego . Krążek "To, co dobre" oficjalnie w sprzedaży od 23 stycznia . Tym razem Andrzej Piaseczny zapowiada pojawienie się nowej jakości bez ingerencji, a przede wszystkim zapowiada inny głos - surowy, nieoszlifowany. Do zakupu zachęca teledysk, który można oglądać od 17 stycznia.

Z kolei już 30 stycznia ukaże się długo wyczekiwany album Leonarda Cohena "Old Ideas" . To krążek na który fani czekali aż 8 lat. Znajdziemy tam 10 utworów - o miłości, o stracie, o życiowych dylematach... Na pewno skłonią one słuchaczy do wielu refleksji..

KINO

Na ekranach kin również premiery - 3 lutego "Idy Marcowe" Geogra Clooneya . Film o kampanii wyborczej, politycznych krętactwach, co w kontekście zbliżających się wyborów w USA, Francji i Rosji, może okazać się inspirujące. Mocna obsada (m.in. Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Marisa Tomei, Ryan Gosling) zwiastuje wysoki poziom.

3 lutego swoją premierę będzie miał film Wojciecha Smarzowskiego "Róża" . Naturalny, a zarazem brutalny obraz powojennych polskich Mazur, gdzie dochodzi do wysiedleń i wielkich zniszczeń. Film wart obejrzenia, zwłaszcza dla miłośników historii i ciężkiego kina.

K olejne zapowiedzi najważniejszych premier tygodnia już wkrótce!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!