Kinowe premiery tygodnia!

Nadchodzący tydzień to prawdziwa uczta dla wielbicieli kina! Każdy znajdzie coś dla siebie. Radiu Złote Przeboje podpowiada Wam na co warto wybrać się do kina. Do wyboru: komedia, dramat, biografia, a nawet Si-Fi.

Oprócz zapowiadanych przez nas premier filmów "Idy marcowe" i "Róża" w przyszłym tygodniu kino maniacy nie będą mogli narzekać na brak wyboru. Dla miłośników komedii od poniedziałku "Jack i Jill" . Film o bliźniakach - bracie (Adam Sandler) i siostrze (Katie Holmes), którzy spędzają razem Święto Dziękczynienia. Czym to się skończy? Zapraszamy do kin!

Na dużym ekranie będzie można zobaczyć również film Feo Aladaga "Obca". To dramat opowiadający o tym jak bezwzględna potrafi być pewna turecka rodzina, gdy chodzi o zachowanie twarzy przed ludźmi, a szczęście córki spychane jest na dalszy plan. W rolę głównej bohaterki wcieli się mało znana aktorka Sibel Kekilli - jak sobie poradzi? Zapraszamy do kina!

W nadchodzącym tygodniu znajdzie się również coś dla sympatyków Si-Fi - polecamy film "Kronika" w reżyserii Josh Tranka. To opowieść o trzech przyjaciołach, którzy niespodziewanie odkrywają, że posiadają nadzwyczajne moce. Czym to się skończy? Zobaczcie sami!

Wszyscy wielbiciele Marilyn Monroe będą mogli zobaczyć tydzień z jej życia na ekranie. Film Simona Curtisa "Mój tydzień z Marilyn" to ekranizacja powieści Colina Clarka, opowiadająca o pracy nad filmem "Książę i aktoreczka", w której wystąpić miał Laurenc Olivier. Jak przebiegała ta współpraca? Obejrzyjcie!

K olejne zapowiedzi najważniejszych premier tygodnia już wkrótce!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!