Weekend w Twoim mieście: Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Lublin

Zaczynamy ostatni weekend stycznia (27.01 - 29.01)! Jedno jest pewne - nie warto spędzać go w domu. Zobaczcie na jakich imprezach kulturalnych nie może Was zabraknąć. I niech nikt Wam nie wmawia, że weekend to tylko odpoczynek!

WARSZAWA

Otwarcie Stadionu Narodowego

Niedziela, godz. 15:00

Już w niedzielę Warszawa będzie obchodzić wielkie wydarzenie. Po licznych opóźnieniach Stadion Narodowy zostaje oddany do użytku. Z tej okazji na jego płycie odbędzie się impreza, reklamowana pod  hasłem: OTO JESTEM. Podczas koncertu zagrają m.in. VooVoo, Zakopower, T.Love. Nie może Was tam zabraknąć!

GDAŃSK

Kabaret Nowaki rozśmiesza

Sobota, godz. 18:00

Występ Kabaretu Nowaki, którego skecze od poniedziałku prezentujemy Wam w Kabarecie Tygodnia , to propozycja dla mieszkańców Gdańska. Nowaki to trójka młodych, zdolnych i niezwykle energetycznych artystów z Zielonej Góry - Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak

SZCZECIN

The Cure, U2, Depeche Mode Night

Sobota, godz. 21:00

Wyjątkowa gratka dla fanów twórczości tych 3 wielkich zespołów. Duet djski Stay i Franz połączył siły. Wszystko w celu nakręcenia fantastycznej imprezy dla miłośników rockowych brzmień. W klubie Alter Ego usłyszycie masę znanych kawałków, wersji live i remixów. Do tego wszystkiego wizualizacje i pokaz teledysków.

LUBLIN

Giełda fotograficzna Sobota, godz. 12:00

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy w sobotę na giełdę fotograficzną, która odbędzie się w klubokawiarni Archiwum. Podczas spotkania będzie można napić się herbaty i w towarzystwie miłośników fotografii porozmawiać o tej sztuce. Będzie można przede wszystkim kupić,  sprzedać lub zamienić sprzęty fotograficzne. Gorąco polecamy!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!