Kinowe premiery tygodnia!

Nadchodzący tydzień (dokładnie jego końcówka) przyniesie kilka godnych polecenia filmów! Szczególnie zadowoleni będą fani dramatów! Tych romantycznych, ale też komediowych. Znajdzie się również propozycja dla miłośników kina 3D. O wszystkim dowiecie się od Radia Złote Przeboje!

"Sponsoring"

Premiera 17 lutego 2012

To wciągający dramat w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Historia dziennikarki piszącej artykuły o prostytucji wśród studentek. W trakcie zbierania materiałów Anna poznaje dwie studentki, które pozwolą jej poznać ten świat od drugiej strony czym to się skończy? Zapraszamy do kin!

 

"Spadkobiercy"

Premiera 17 lutego 2012

Główny bohater musi podjąć ważne decyzje, które mogą zmienić jego życie. Bije się z myślami o sprzedaży odziedziczonego rancza, ale największą bolączką okazuje się odkryty romans żony! Wszystko byłoby proste, gdyby nie fakt iż kobieta jest pogrążona w śpiączce. Zdezorientowany mąż postanawia odnaleźć kochanka Na ekranie zobaczymy m.in. George Clooney, Judy Greer. Polecamy!

 

"Podróż na tajemniczą wyspę 3D"

Premiera 17 lutego 2012

Film jest kontynuacją produkcji "Podróż do wnętrza Ziemi 3D". Tym razem nawiązuje do książki Juliusza Verne'a "Tajemnicza wyspa". Opowiada o chłopcu, który wyrusza na poszukiwanie zaginionego przez laty dziadka. Nie będzie to jednak zwyczajna podróż. Przekonajcie się sami. Zapraszamy do kin!

 

"Ponad nami tylko niebo"

Premiera 17 lutego 2012

To dramatyczna opowieść o życiu, którego jak się okazało nie było. Martha traci męża, ale dowiaduje się, że go nie znała, że był zupełnie innym człowiekiem. Po jakimś czasie związuje się z mężczyzną przypominającym jej ukochanego. Jednak nic nie będzie już takie samo. Film zdobył nagrodę MFF w Berlinie!  Dajcie się wciągnąć w tą emocjonującą historię!

 

"Na ratunek wielorybom"

Premiera 17 lutego 2012

Film oparty na faktach autentycznych - wydarzenia z 1988 roku, które miały miejsce w okolicach koło podbiegunowego. Pewien dziennikarz i wolontariuszka z ramienia Greenpeace nie pozostali na obojętni na los zwierząt. Ale czy uda się je uratować? Zapraszamy do kin!

 

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!