Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków

Szykujcie się na kolejny kulturalny weekend (11-12.02)! Mrozy powoli ustępują dlatego nie warto siedzieć dłużej w domu! Dzięki Radiu Złote Przeboje dowiecie się jakie wydarzenia czekają Was w Waszym mieście!

WARSZAWA

Japoński ogród. Spotkania z kulturą.

sobota, godz. 10:30

"Nikt nie jest wstanie określić granic możliwości jakie niesie ze sobą jedna kartka papieru..."

Pasjonaci Japonii będą mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych dotyczące kultury Kraju Kwitnącej Wiśni! Coś dla siebie znajdą tu dzieci - dla których przygotowano zajęcia rozwijające wyobraźnię, a także młodzież i dorośli! To dobry sposób na spędzenie rodzinnej soboty!

więcej informacji na: www.oko.com.pl

GDAŃSK

50. urodziny Sheryl Crow

sobota, godzina 19:00

Sheryl Crow to amerykańska piosenkarka, która ma na swoim koncie m.in. 9 płyt długogrających, 9 nagród Grammy i doktorat honoris causa. Na jej 50. urodziny Kawiarnia w starym kadrze w Gdańsku przygotowała niezwykle wydarzenie. Będzie można zobaczyć dwa koncerty Rockin' the Globe live z 1999 r. oraz zapis na żywo ostatniej płyty Miles from Memphis live at Pantages Theatre z 2010 r. Nie może Was tam zabraknąć!

POZNAŃ

Maciej Miecznikowski z zespołem

niedziela, godz. 20:00

Lider zespołu Leszcze, znany z programów "Tak to leciało"i "Bitwa na głosy", rusza w trasę koncertową promującą autorski materiał. Będzie to zapowiedź solowego albumu artysty! W Blue Note usłyszycie nowe brzmienie, a także nowy zespół Maćka! Gorąco zapraszamy!

KRAKÓW

Folk Show

sobota, godz. 19:00

Kawiarnia Jama Michalika mieszcząca się w historycznej kamienicy zwanej Berezowską, zbudowanej w XV-wieku zaprasza Was na spotkanie z polskim folklorem! Poznanie tradycję i kulturę ludową, a także będziecie mogli skosztować typowych polskich potraw. Nie przegapcie okazji!

1902.info1902.info 1902.info

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!