Kinowe hity!

Jesteście gotowi na kolejne premiery? Na co warto wybrać się do kina w przyszły weekend? Dzięki Radiu Złote Przeboje nie będziecie mieli tego dylematu - każdy znajdzie coś dla siebie!

"Safe House" Premiera 24 lutego 2012

Amerykański film akcji w reżyserii Daniela Espinosa . W roli tytułowej Dezel Washington! Jak przystało na tego typu produkcje mamy wątek szpiegowski, policyjny, a wszystko w szybkim tempie, z walką o przetrwanie. W sam raz dla wielbicieli sensacji! Polecamy!

 

"Wstyd" Premiera 24 lutego 2012

Dramat angielski, który podbija świtowe festiwale - m.in. zdobył nagrodę w Wenecji dla odtwórcy głównej roli - Michaela Fassbendera ! Tematyka filmu jak najbardziej aktualna - uzależniony od internetowej pornografii zamożny mieszkaniec Nowego Jorku, który nie radzi sobie w realnym świecie z kobietami ale wszystko ma się zmienić Jak? Zapraszamy do kin!

 

"Faust" Premiera 24 lutego 2012

Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie

To ostatnia część tetralogii rosyjskiego reżysera Aleksandra Sokurowa - o ludziach władzy! Tym razem reinterpretacja powieści Goethego! Kim jest Faust? Myśliciel, buntownik, chciwy człowiek... Więcej dowiecie się z dużego ekranu!

 

"Poza szatanem" Premiera 24 lutego 2012

Najnowszy dramat Bruno Daumonta ! Opowieść o mężczyźnie, którego widz musi sam rozszyfrować - czy jest aniołem czy demonem. Przejawia cechy jednego i drugiego. Co tak naprawdę dzieję się na wybrzeżu Kanału La Manche,? Zapraszamy do kin!

 

A więc wojna Premiera 24 lutego 2012

Wreszcie coś dla wielbicieli komedii romantycznych! Połączona z żywą akcją, opowieść o dwóch agentach, którzy zakochują się w tej samej kobiecie. Zaczyna się męska rywalizacja na śmierć i życie! Dodatkowo wspaniała obsada m.in: Reese Witherspoon , Chris Pine i Tom Hardy. Gorąco polecamy!

 

"Lily" Premiera 24 lutego 2012

Kolejny dramat nadchodzącego tygodnia! Dwie na pozór zupełnie różne siostry, których drogi krzyżują się po śmierci matki. Starsza siostra musi wrócić do rodzinnego domu i przejąć rolę matki. Nie ułatwia jej tego młodsza Lily Czy w tej walce osobowości któraś będzie w stanie zwyciężyć? Polecamy!

 

"Ścigana" Premiera 24 lutego 2012

Amerykański film akcji. Tym razem Mallory - tajna agentka  trafia w pułapkę! Czy jej mocodawcy uknuli podstęp i będą chcieli się jej pozbyć? Czy będą w stanie przechytrzyć funkcjonariuszkę? Z kobietami chyba nie warto zadzierać, bo zemsta może wcale nie być słodka W rolach głównych Michael Douglas i Antonio Banderas. Zapraszamy do kin!

 

"Muminki w pogoni za kometą" Premiera 24 lutego 2012

Pamiętacie rodzinę Muminków? To pełna przygód i emocji, pozbawiona przemocy opowieść, z dużą dawką humoru, a wszystko w efekcie 3D ! Tym razem w Dolinie Muminków wszystko zrobiło się na szaro co się dzieje? Czy zbliża się koniec świata? Wybierzcie się do kina żeby to sprawdzić!

W polskiej wersji swojego głosu użyczyli m. in. Zbigniew Zamachowski, Marcin Bosak, Janusz Chabor, a także po raz pierwszy Katarzyna Pakosińska.

 

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!