Weekend w Twoim mieście: Łódź, Katowice, Szczecin, Warszawa

Przed nami kolejny mroźny weekend lutego. Macie już plany na te wolne dni? Radio Złote Przeboje przygotowało dla Was kilka świetnych pomysłów, jak je spędzić!

ŁÓDŹ

Odkrywcy muzyki - "Serduszko puka..."

sobota, godz. 11:00

W tę sobotę Filharmonia Łódzka stanie się miejscem dla dzieci. Nasi najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnych muzycznych warsztatach, w których zabawa połączona będzie ze śpiewem i tańcem.

Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych: Grupa Zielonych dla pięcio- i sześciolatków, Grupa Czerwonych dla siedmio- i ośmiolatków, Grupa Niebieskich dla dzieci dziewięcio- i dziesięcioletnich. Rodzice w tym czasie mogą udać się do kawiarni.

Warsztaty są połączone z koncertem. Projekt jest realizowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Carla Orffa.

Więcej informacji na: www.filharmonia.lodz.pl

KATOWICE

Odjazdy 2012 - koncerty polskich zespołów

sobota, godz. 15:00

W tym roku w ramach Odjazdów w katowickim spodku wysyp najpopularniejszych polskich bandów. Wystąpią m.in: Koniec Świata, Cool Kids of Death, Acid Drinkers i Armia. Najbardziej oczekiwanymi zespołami, które zagrają w sobotę jest Kasia Nosowska z zespołem Hey i Grabaż z Pidżamą Porno.

SZCZECIN

Warsztaty plastyczne dla dzieci

sobota, godz. 15

Teatr Lalek Pleciuga zaprasza na specjalne warsztaty plastyczne dla dzieci. Maluchy będą mogły na nich za pomocą nożyczek, papieru, kredek i innych magicznych przedmiotów wyczarować coś fantastycznego.

Te rozwijające zajęcia polecane są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Zapraszamy!

WARSZAWA,

niedziela, godz. 16:00

Spektakl "Metro" w studiu Buffo

Teatr Janusza Józefowicza zaprasza na kolejny muzyczny spektakl legendarnego "Metra". Sztuka swoją premierę miała w 1991 roku i do dzisiaj cieszy się wielkim zainteresowaniem publiczności. Od 1997 roku możemy ją oglądać na deskach teatru Buffo.

Twórcą muzyki do "Metra" jest Janusz Stokłosa, a na scenie oglądać będziemy mogli Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza w głównych rolach.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!