Park Mitologii na wodzie!

Już 26 maja, w Zatorze, otwarcie kolejnego parku rozrywki!! Zapraszamy do pierwszego w Polsce Parku Mitologii na Wodzie - krainy mitów greckich!

Firma DinoZatorland Sp. z o.o., prowadząca już dwa parki rozrywki - Park Ruchomych Dinozaurów Pepsi DinoZatorland oraz Park Św.Mikołaja w Krainie Bajek, wybudowała kolejny park!Tym razem poświęcony tematyce mitologii greckiej - fundamentu współczesnej kultury.

Całe przedsięwzięcie zlokalizowane jest na zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Dinozaurów. Zapraszamy na niezwykły rejs lub spacer po malowniczym stawie, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów. W czasie rejsu lub spaceru będzie można choć przez chwilę poczuć się jak uczestnik tak niezwykłych wydarzeń jak wojna bogów z gigantami, podstęp trojański, czy wyprawa po złote runo. Któż z nas nie chciałby stanąć twarzą w twarz z olbrzymim ruszającym się cyklopem, czy dzierżącym w swych dłoniach niezwykły piorun Zeusem.

- Lecz co to!? Nad głowami przelatuje właśnie Dedal z Ikarem, olbrzymi smok gotuje się do skoki na Apolla, gdzieś dalej samotna Demeter szuka swojej córki Persefony. - Gwarantujemy, że wrażenia jakich państwo doświadczą i wiedza zdobyta w taki sposób na długo pozostaną w pamięci. Dla zafascynowanych mitologią przygoda w naszym parku okaże się jednym z najniezwyklejszych przeżyć. Tych którzy z mitami zetkną się po raz pierwszy z pewnością skłoni do poszerzenia swoich zainteresowań i wiedzy. Za to dla jednych i drugich fotografie wykonane w naszym parku będą niezwykłą pamiątką i ozdobą niejednego albumu.

Serdecznie zapraszamy na wspaniałą przygodę!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!