Filmowe premiery tygodnia!

W ostatni weekend lutego, w kinach będzie w czym wybierać! Dzięki Radiu Złote Przeboje nie ominie Was żadna premiera! Już teraz, zobaczcie jakie propozycje przygotowały dla Was kina w całej Polsce i wybierzcie coś dla siebie!

Four Lions Premiera 2 marca 2012

Dramat dla fanów czarnej komedii w reżyserii Chrisa Morrisa . To opowieść o próbie zorganizowania grupy terrorystycznej i ataku na Wielką Brytanię. Ale czy te ambitne plany nie przerosły czterech kolegów - Muzułmanów? Przekonajcie się sami!

 

Kobieta w czerni Premiera 2 marca 2012

Ekranizacja powieści Susan Hill z 1983 roku! To historia młodego prawnika - w tej roli Daniel Radcliffe , który wyrusza do małego miasteczka by uporządkować sprawy spadkowe swojej niedawno zmarłej klientki. Trafia do przeklętego miejsca i odkrywa ślad wielkiej tajemnicy. Jakiej? Zapraszamy do kin!

 

Bóg zemsty Premiera 2 marca

Kto nie pragnął choć raz się zemścić? Zwłaszcza, że Nick - w tej roli Nicolas Cage , ma porządny powód! Jest świadkiem morderstwa żony i za wszelką cenę chcę odnaleźć sprawców tego czynu. Wmieszana w akcję intryga i tajemnica dodaje filmowi dramaturgii.

 

Hello! How are you? Premiera 2 marca

To doskonała propozycja dla miłośników komedii romantycznych ! Opowieść o małżeństwie z 20-letnim stażem, które przeżywa kryzys . Znudzeni sobą małżonkowie, szukają nowych doznań i każde z nich zaczyna szukać przygód na internetowych czatach. Czym to się skończy gdy wirtualne znajomości przeniosą się na realne życie? Sprawdźcie koniecznie!

 

Histeria - Romantyczna historia wibratora Premiera 2 marca

Kolejna komedia romantyczna na najbliższy weekend! To opowieść wynalazku, który na dobre zmienił oblicze medycyny i zapoczątkował seksualną rewolucję . Główny bohater to młody lekarz (Hugh Dancy ), który chce poderwać córke swojego szefa (Maggie Gyllenhall ). Oprócz obsady widzowie mogą cofnąć się do Londynu z epoki wiktoriańskiej. Zobaczcie sami!

 

Wyspa skazańców Premiera 2 marca

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach w Norwegii z 1915 roku . Historia o przyjaźni, lojalności i buncie, niepohamowanej żądzy bycia wolnym od władzy. Czy jeden chłopiec jest w stanie zmienić otaczającą go rzeczywistość? Film zbierał krytyczne głosy, ale nie przeszkodziło mu to w zdobyciu Nagrody Filmowej Norwegii w 2011 r .

 

Opowieści, które żyją tylko w pamięci Premiera 2 marca

Historia brazylijskiej wioski, gdzie czas wydaje się stać w miejscu, a mieszkańcy spędzają go na rozmowach, grze w bule i biesiadowaniu. Wszystko zmienia się gdy do Jotuomby przybywa Rita - fotograf. Tchnie życie do monotonnej codzienności starszych mieszkańców, ale czy na pewno? Jaką tajemnicę skrywają bramy cmentarza , do którego klucz chce zdobyć Rita? Zapraszamy do kin!

 

Zakochany Goethe Premiera 2 marca

Młody Goethe (Alexander Fehling ) z polecenia ojca wyjeżdża na prowincję by dokształcać się w fachu prawnika. Ale niespodziewanie znajduje tam nie wykształcenie a miłość! Jednak wybranka Lotte Buff (Miriam Stein ) jest przeznaczona dla innego mężczyzny. To nieszczęśliwe, skazane na klęskę uczucie, staje się inspiracją dla Johana, dla niej tworzy Jak skończy się ta historia? Zapraszamy do kin!

 

Kac Wawa Premiera 2 marca

Na koniec mamy dla Was polską komedię. Piątka przyjaciół - Andrzej, Karol, Jarek, Tomek i Jerzy w ramach wieczoru kawalerskiego Andrzeja (Borys Szyc ) mają przez całą noc grać w brydża w hotelowym apartamencie. Jego narzeczona (Sonia Bohosiewicz ) spędza ten wieczór z koleżankami i chippendalesami Panowie jednak nie chcą grać w karty, tylko idą się zabawić "po męsku". Gwarantowana dawka śmiechu! Co więcej możecie usłyszeć piosenkę nagraną specjalnie dla tej produkcji przez Dodę !

 
 

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!