Kabareton Koniec Świata 2012

Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko kabaretowe będące próbą powiązania prawdy czasu ( "Był sobie człowiek" ) z prawdą ekranu ("Ojciec Tadeusz") i prawdą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ( misyjność serialu "Klan").

Już 4 marca najlepsza drużyna kabaretowa pod słońcem wyruszy w tournee po największych polskich miastach.

Wystąpią najlepsze polskie kabarety

Łowcy.B - są trochę dziwni, a trochę normalni, sami bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechowej. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza.Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret - w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy. Łowcy.B PRZEJMUJĄ ROLĘ GANDALFA BIAŁEGO (też znają się na ziołach)

Łowcy.BŁowcy.B Łowcy.B

Kabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie Kabaretu Skeczów Męczących na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak "Piosenka Trenera" - o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka "Nasza Klasa". Chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu "Śrubie". W NASZEJ PRODUKCJI ZASTĄPIĄ KRASNOLUDY (są z Kielc)

Łowcy.B

Nowaki - to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Kabaret założyli w 2007 roku i od razu zabrali się do ciężkiej pracy. Upór, talent oraz  wytrwałość szybko przyniosły rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sali śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję oraz oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Kariera Nowaków nabrała zawrotnego tempa po zdobyciu I miejsca na najbardziej prestiżowym festiwalu kabaretowym w Polsce - XXV Pace . W skład kabaretu wchodzą: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg.W NASZEJ PRODUKCJI ZASTĄPIĄ ELFÓW (tam też na dwóch mężczyzn przypadała jedna kobieta)

Łowcy.B

Słoiczek po Cukrze - tworzą Małgorzata Szapował i Magdalena Mleczak. Założyły go w lipcu 2008 roku. Nie jest to ich pierwsze zetknięcie sceniczne bo wcześniej, przez kilka dobrych lat, współtworzyły kabaret Szum zdobywając nagrody na wszystkich festiwalach w kraju. Później ich drogi artystyczne się rozeszły. Magda poświęciła się karierze solowej, a Gosia macierzyństwu.ZASTĄPIĄ NIZIOŁKÓW (trochę się burzyły, ale też nie są wysokie)

Słoiczek Po cukrzeSłoiczek Po cukrze fot. materiały prasowe kabaretu

Paranienormalni - kabaret powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej Blondynki weszły do powszechnego użytku.PRZYJMĄ ROLĘ ARAGORNA (nie pasują, ale na inną nie chcieli się zgodzić)

Słoiczek Po cukrze

Harmonogram Końca Świata:

4.03.12 Lublin

8.03.12 Kraków

9.03.12 Warszawa

16.03.12 Włocławek

23.03.12 Łódź

24.03.12 Zielona Góra

25.03.12 Bydgoszcz

10.05.12 Opole

11.05.12 Poznań

12.05.12 Katowice

13.05.12 Wrocław

20.05.12 Gdańsk

25.05.12 Olsztyn

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!