Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Zabrze

Pierwszy weekend marca dzięki Radiu Złote Przeboje na pewno nie będzie nudny! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji! Wybierzcie coś dla siebie! Nie warto siedzieć w domu, kiedy już tak blisko do wiosny.

BYDGOSZCZ Artyści w Bohemie - Maciej Maleńczuk 4 marca 2012, godz. 17:00

15 stycznia 2012 - Maciej Maleńczuk w Wytwórni15 stycznia 2012 - Maciej Maleńczuk w Wytwórni Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Hotel Bohema zaprasza na kolejne cyklu spotkanie z artystami - tym razem gwiazdą wieczoru będzie Maciej Maleńczuk! Przez wielu jest uważany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich muzyków. Założyciel zespołu Homo Twist, czołowy frontmen Pudelsów, a obecnie występujący pod własnym imieniem, z pewnością zaprezentuje się Państwu w jak najlepszej odsłonie. Gorąco polecamy!

LUBLIN Opera "Carmen" 3 marca 2012 r. godz. 18.00 4 marca 2012 r. godz. 17.00

Teatr Muzyczny zaprasza na niezapomniane widowisko w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego - "Carmen". To opera pokazująca obraz XIX wiecznej Hiszpanii, gdzie wydarzyła się straszna historia morderstwo! Ceny biletów wahają się od 55 do 70 zł, w zależności od sektora. Nie możecie tego przegapić!

WROCŁAW Koncert Dżemu w Eterze 4 marca 2012, godz. 19:00

W klubie Eter zagra legenda polskiego bluesa i rocka - Dżem! Ich największe przeboje to "Wehikuł Czasu". "Cegła" czy "Akustycznie", ale w swoim repertuarze mają o wiele więcej kawałków! Sprawdźcie które z nich zagrają w niedzielę we Wrocławiu!

Bilety: 45 zł - pierwsze 300 sztuk 50 zł - przedsprzedaż 60 zł - w dniu koncertu? rezerwacje: bilety@o2.pl więcej informacji na: www.eterclub.pl

ZABRZE Czesław Śpiewa 3 marca 2012, godz. 19.30

15 stycznia 2012 - Maciej Maleńczuk w Wytwórni

Po talent show - X-Factor - Czesława rozpoznaje niemalże każdy! Wraz z zespołem na wiosnę ruszają w trasę koncertową, a na ich drodze Zabrze! Ale czy wiecie, że Czesław Śpiewa zgarnęli w 2009 roku aż trzy Fryderyki? Od początku ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Dlatego musicie pojawić się w Zabrzu! Zwłaszcza, że początkowo koncert ten miał się odbyć 4 listopada zeszłego roku!

Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł W dniu koncertu: 50 zł

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!