Premiery płytowe w Polsce: 19 marzec!

Na początku przyszłego tygodnia ukażą się nowe wydawnictwa tuzów polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Swoją 17 solową płytę wydaje również ex-Beatles. Przeczytajcie, które albumy obowiązkowo powinny znaleźć się w waszej kolekcji!

Elektryczne Gitary - "Nic mnie nie rusza" Premiera 20 marca 2012

Całkowicie premierowy materiał jajcarzy znad Wisły! Parafrazując tytuł najnowszej płyty, jeśli nie ruszają was najnowsze trendy, a do tańca nie porywają was radiowe hity, musicie mieć tą płytę! Stare, dobre Elektryczne Gitary wracają!

Płytę promuje singiel "Nic mnie nie rusza".

Bajm - "Blondynka" Premiera 21 marca 2012

BlondynkaBlondynka Bajm

Długo oczekiwany pierwszy od dziewięciu lat studyjny album zespołu Bajm. Fani Beaty Kozidrak powinni być zadowoleni. Na płycie znalazło się 11 utworów opowiadających o miłości, poszukiwaniu szczęścia czy barwach życia. Do współpracy na albumem "Blondynka" grupa zaprosiła kilku gości z zagranicy. Jednym z nich jest Brad Blackwood - tegoroczny laureat nagrody Grammy.

Ringo Starr - "Ringo 2012 Premiera 20 marca 2012

Ringo 2012Ringo 2012 Ringo Starr

Ringo 2012" to 17-te już solowe wydawnictwo studyjne słynnego eks-Beatelsa. Album został nagrany w słonecznym Los Angeles i zawiera 9 utworów. Obok nowych nagrań na płycie znalazły się 2 covery "Think It Over," i "Rock Island Line".

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!