Weekend w Twoim mieście: Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra

Dzisiaj rozpoczyna się weekend, nie byle jaki, bo jest to pierwszy wiosenny weekend. Za oknami słońce i wysokie temperatury, tak więc zaplanujcie go tak, żeby spędzić go poza domem. Radio Złote Przeboje podpowiada Wam, gdzie i na co warto wybrać się w ten weekend!

BIAŁYSTOK

24 marca 2012, godz. 18:00

Pokaz muzyczno-taneczny "Czekając na Broadway"

Studium Wokalno Aktorskie (WOAK)zaprasza na pokaz w reżyserii Robera Drobniucha - "Czekając na Brodaway". Solidnie przygotowany występ młodych artystów , którzy zaprezentują musicalowe piosenki m.in. z West Side Story czy Kabaretu Starszych Panów! Za sobotni pokaz - w ramach dni otwartych, zapłacicie 20 zł. Co więcej występ stanowi podsumowanie całego roku działalności białostockiego WOAK. Ciekawy pomysł na spędzenie wiosennego popołudnia.Więcej informacji na: www.szkolatalentow.edu.pl

białystok, fot. e-teatr.plbiałystok, fot. e-teatr.pl białystok, fot. e-teatr.pl

BYDGOSZCZ

25 marca 2012, godz. 16:00

Randka Małżeńska BIS

To pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie dedykowane dla małżeństw! Bardzo dobrze przemyślane i zaplanowane. Na początek film, który jest początkiem dialogu - siedząc wygodnie w kinowych fotelach, będziecie w myślach prowadzić dialog - doskonała terapia, bez wydawania majątku na specjalistów! A po wszystkim należy włączyć radio - interaktywna z filmem audycja radiowa ma Was zainspirować do dalszej części randki. Zaryzykujecie i weźmiecie udział w takim przedsięwzięciu?

Więcej informacji na: www.kinoadria.com.pl/Tel.: 052 371 27 39

białystok, fot. e-teatr.pl

LUBLIN

24 marca 2012, godz. 19:00

Spektakl "Do piachu"

Na podstawie dramatu Tadeusza Różewicza, Janusz Opryński i Witold Mazurkiewicz przygotowali przedstawienie, które na długo zapadnie Wam w pamięć. To ciężka sztuka o świecie, gdzie wszystko ulega odwróceniu - świat ludzki miesza się z tym co święte. Dodatkowe efekty wzbudza ruchoma laweta, na której rozgrywa się akcja. Bardzo starannie i szczegółowo dobrana scenografia ma pomóc widzom przenieść się do tamtego świata - czasów Apokalipsy. Jesteście na to gotowi?

Bilety: 12 zł i 20 zł Rezerwacja: 081 53 603 21

białystok, fot. e-teatr.pl

ZIELONA GÓRA

25 marca 2012, godz. 16:00

Kabaret ANI MRU-MRU

W Zielonogórskiej Filharmonii wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kabaretów - pochodzący z Lublina - Ani Mru-Mru! Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był w 1999 roku Marcin Wójcik. Obecny skład oprócz niego uzupełniają Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Ich występy rozśmieszają i podbijają serca publiczności! Czego dowodem są liczne nagrody, które rokrocznie zdobywa Ani Mru-Mru m.in. Telekamery czy TOP trendy 2008 Kabareton. Jeżeli zdecyduje się spędzić niedzielne popołudnie w ich towarzystwie na pewno wyjdziecie naładowani pozytywną energią na cały tydzień!

białystok, fot. e-teatr.pl

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!