Filmowe zapowiedzi tygodnia!

W ostatnim czasie Polacy zaczęli częściej chodzić do kina, nie zaniżajmy tej statystyki także w ten weekend! Zobaczcie, na co warto wybrać się do kina.

Dokąd Teraz?

Premiera: 30 marca

Najnowszy obraz Nadine Labaki, reżyserki kobiecego przeboju "Karmel". Nagrodzona przez publiczność festiwalową w Toronto, San Sebastian i Oslo ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt, można znaleźć kobiecy sposób.

 

Skowyt

Premiera: 30 marca

James Franco portretuje młodego Allena Ginsberga, poetę i lidera pokolenia bitników. Ginsberg wspomina swoje podróże, romanse i próby odnalezienia wyzwolenia, które doprowadziły do powstania jego najsłynniejszego dzieła: wiersza "Skowyt". W międzyczasie w San Francisco toczy się proces przeciw wydawcy "Skowytu".

Marieke, Marieke

Premiera: 30 marca

Marieke chce zacząć żyć własnym życiem. Jak ma to zrobić, skoro brakuje jej miłości? Szuka ciepła w ramionach starszych mężczyzn, aby nabrać siły potrzebnej do stawienia czoła przeszłości. Tylko dzięki temu będzie mogła być znowu sobą. Czy odnajdzie w sobie siłę, by zacząć życie od nowa?

Gniew Tytanów 3D

Premiera: 30 marca

gniew tytanów 3dgniew tytanów 3d gniew tytanów 3d

Dziesięć lat po bohaterskiej walce z potworem Krakenem Perseusz - syn Zeusa i półbóg -stara się żyć spokojnie na wsi jako rybak i jedyny rodzic 10-letniego syna Heliusza. Tymczasem pomiędzy bogami i tytanami toczy się szaleńcza walka o władzę...

 

Zaginiona

Premiera: 30 marca

ZaginionaZaginiona Zaginiona

Gdy siostra Jill ginie bez śladu, zrozpaczona dziewczyna jest przekonana, że porwał ją psychopata, którego ofiarą sama padła dwa lata wcześniej. Policja nie podziela jej obaw, podejrzewając Jill o zbyt bujną wyobraźnią lub zaburzenia osobowości. Zdeterminowana, a wkrótce też poszukiwana przez detektywów, Jill postanawia na własną rękę zdemaskować szaleńca, który sprytnie zaciera za sobą ślady...

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!