Filmowe zapowiedzi tygodnia!

Deszczyk pada, słonko nie świeci, nudzą się dzieci i nie tylko. Skoro nie mamy co ze sobą zrobić w wolnym czasie, mamy dla was garść filmowych premier. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Połów Szczęścia w Jemenie

Premiera: 20 kwietnia

Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na pustynię!

Rec 3

Premiera: 20 kwietnia

Rec 3Rec 3 Rec 3 To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie. Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego .

Battleship: Bitwa o Ziemię

Premiera: 20 kwietnia

Rec 3

To ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

Facet od Dziecka

Premiera: 20 kwietnia

Rec 3

Komedia w reżyserii Davida Gordona Greena ("Boski chillout"). Jonah Hill ("Supersamiec") w roli zawieszonego w obowiązkach studenta, który zmuszony zostaje podjąć pracę opiekuna do dzieci, oferując swym "podopiecznym" rozrywki, których długo nie zapomną

Lęk Wysokości

Premiera: 20 kwietnia

Rec 3

Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński, nagrodzony Złotymi Lwami za kreację pierwszoplanową na Festiwalu w Gdyni), którego świetlaną karierę i poukładane życie rodzinne zakłóca wiadomość o poważnych problemach ojca.

Zapraszamy do kin!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!