8. Weekend "Polska Biega" - dołącz się!

Liczba biegów na mapie 8. Weekendu Polska Biega przekroczyła już grubo ponad 400! Gorąco zachęcamy Was - przyłączcie się do nas. W tych dniach będzie biegać cała Polska. Zorganizujcie bieg w swojej miejscowości, na osiedlu - gdzie tylko chcecie. My podpowiemy Wam jak to zrobić.

O co chodzi? O to żeby w weekend 18-20 maja rozruszać Polaków - małych i dużych, wysportowanych i z zapuszczonym brzuszkiem. Im więcej biegów wspólnie zorganizujemy w tych dniach - tym więcej osób będzie miało szansę zacząć biegać.

Liczba zarejestrowanych biegów w podziale na województwa:

wielkopolskie 53 śląskie 51 mazowieckie 48 dolnośląskie 39 pomorskie 38 zachodniopomorskie 36 małopolskie 28 kujawsko-pomorskie 24 łódzkie 22 warmińsko-mazurskie 22 lubelskie 20 podkarpackie 17 lubuskie 16 opolskie 16 świętokrzyskie 16 podlaskie 14

Samorządy, szkoły, kluby sportowe, grupy biegowe, parafie, domy dziecka, zakłady karne, ochotnicza straż pożarna, firmy i Polacy na emigracji! Dołączcie do nas!

Już po raz ósmy organizujemy wielkie biegowe święto. W ubiegłym roku w ramach akcji Polska Biega zorganizowaliśmy razem z Wami ponad 600 biegów! Dla wielu ludzi był to absolutny początek biegowej przygody. Dołączcie do nas w tym roku. Wystarczą dobre chęci. Jak to zrobić?

Piszcie, co się u Was dzieje! Na adres: POLSKA BIEGA ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, e-mail: polskabiega@agora.pl

Dołączcie do akcji także na Facebooku!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!