Muzyczne Premiery Tygodnia

Za oknami coraz ładniejsza pogoda. Mimo to nie możemy zapomnieć o dobrej muzyce. Z tej okazji wybraliśmy dla Was muzyczne propozycje, które sprawią, że kolejny tydzień będzie jeszcze lepszy.

Monika Brodka - LAX

Premiera: 30 maja

Kilka miesięcy temu, Monika Brodka wyjechała do Los Angeles do studia Red Bulla, aby wraz ze swoim producentem nagrać dwa premierowe utwory. Tak powstała EP-ka zatytułowana "LAX". Wydanie promuje utwór "Varsovie", który powoli zaczyna podbijać listy przebojów. "Lax" prócz 2 nowych piosenek zawiera  również cztery remiksy.

Okładka EP-ki 'LAX'Okładka EP-ki "LAX" fot. mat. promocyjne Kayax

Kylie Minogue - The Best of Kylie Minogue

Premiera: 4 czerwca

Australijka powraca z albumem, zawierającym kompilacje jej największych przebojów. W sklepach będzie można również kupić specjalną edycję albumu z dołączoną płytą DVD, na której będzie można obejrzeć wideoklipy do wszystkich piosenek, znajdujących się na longplayu.

Kylie MinogueKylie Minogue Fot. kylie.com

The Beach Boys - That's Why God Made The Radio

Premiera: 4 czerwca

Legendarny zespół powraca po latach milczenia. Z okazji jubileuszu muzycy przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Na płycie " That's Why God Made The Radio" można odnaleźć lekkie i przyjemne utwory, typowe dla The Beach Boys. Radosne i rytmiczne piosenki wprawią każdego w dobry nastrój.

The Beach BoysThe Beach Boys Fot. examiner.com

Edyta Strzycka - Edyta Strzycka

Premiera: 5 czerwca

Finalistka pierwszej edycji "The Voice of Poland" wydaje swoją debiutancką płytę. Wokalistka w programie trenowała pod okiem Kayah. Strzycka pytana o płytę odpowiada, że stanowi ona odzwierciedlenie jej szerokich zainteresowań. Jakie one są? Przekonamy się już 5 czerwca.

Edyta Strzycka Edyta Strzycka  Fot. amazonka.pl

Piotr Rogucki - 95-2003

Premiera: 11 czerwca

Lider zespołu Coma wydaje swój drugi solowy album "95-2003". Album stanowi podsumowanie jego dotychczasowej działalności artystycznej. Na krążku odnajdziemy zestaw dawnych dzieł, które zostały przearanżowane na neofolkową i rockową stylistykę.

Piotr RoguckiPiotr Rogucki Fot. gramuzyka.redblog.gk24.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!