Weekendowa alternatywa dla EURO 2012 w Twoim mieście

Emocje wokoło EURO 2012 sięgają zenitu. Nie jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej i nie czekasz z utęsknieniem na otwarcie EURO? Postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś specjalnego. Jeśli nie jesteś kibicem, to zobacz jakie będą najciekawsze wydarzenia w Twoim mieście, których nie wolno przeoczyć!

Wrocław

Pokaz specjalny Fontanny Multimedialnej "Mikro i Makro Kosmos"

9 czerwca, godz. 22:00

Widzowie tego wyjątkowego spektaklu będą mieć niepowtarzalną okazję odbyć podróż w międzygalaktyczną przestrzeń. Tego dnia największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie będzie się mienić kolorowymi strumieniami wystrzeliwującymi do nieba.

Wstęp wolny

Kraków

8. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

9-10 czerwca, godz. od 19:30

Na krakowskim rynku, podczas kolejnej edycji Festiwalu niepełnosprawni uczestnicy będą śpiewać wspólnie z gwiazdami. W tym roku będą to: Artur Rojek, zespół Pectus, Ania Wyszkoni, Kasia Wilk, Grażyna Łobaszewska i Łukasz Zagrobelny. Koncerty poprowadzą: Anna Dymna, Paweł Królikowski i Zbigniew Zamachowski.

Bydgoszcz

Astro Festiwal 2012

9 czerwca, godz. 17:00

Będzie to pierwsza edycja Astro Festiwal w Centrum Konferencyjnym Daglezja Przysiek. Organizatorzy pragną zaprosić wszystkich fanów astronomii do wysłuchania interesujących wykładów, dotyczących kosmosu. Będzie to także okazja to plenerowej obserwacji nieba. Bardzo mile widziani są młodzi uczestnicy. W programie imprezy przewidziano wiele gier i zabaw, dzięki którym dzieci, będą mogły odkryć tajemnice kosmosu.

Wstęp wolny

Astro FestiwalAstro Festiwal Fot. infutuba.pl

Łódź

Kino Cytryna "Wieczór Zombie Walk"

9 czerwca, godz. 21:00

Propozycja dla widzów o mocnych nerwach. W sobotę,w Kinie Cytryna o godzinie 21:00 rozpocznie się maraton filmowy. Tego wieczoru będzie można zobaczyć dwa filmy pełnometrażowe "Iron Sky" i "Rec 3: Geneza" oraz krótkometrażowe produkcje m.in. "Kosi, kosi łapki (Martwe Obrazki)", "Grabie", "Co wiewiórki robią na cmentarzu?".

Astro Festiwal

Wałbrzych

Kobieta FIT

9 czerwca, godz. 12:00

Tym razem propozycja wyłącznie dla kobiet. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych kobiet. W ramach akcji "Zdrowe Życie" organizatorzy zapraszają na dziedziniec honorowy Zamku Książ na bezpłatne ćwiczenia, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Będzie można zasięgnąć bezpłatnych konsultacji u lekarzy specjalistów. Posłuchacie również porad w zakresie pielęgnacji ciała.

Wstęp wolny

Kobieta FITKobieta FIT Fot. walbrzych.naszemiasto.pl

Lublin

Spektakl "Kiedy kota nie ma..."

9 czerwca, godz. 18:00

W Teatrze Muzycznym odbędzie się premiera spektaklu "Kiedy koto nie ma....". To błyskotliwa sztuka, współczesna farsa muzyczna. Bazuje na dowcipie sytuacyjnym oraz komedii omyłek. W historię został wpleciony wątek EURO 2012. Zapraszamy do Teatru Muzycznego!

Bilety 45-50 zł

Kiedy kota nie ma...Kiedy kota nie ma... Fot. jacewski.blogspot.com

Gdańsk

Wystawa "Jeden z siedmiu - Obżarstwo" Martyny Wolnej

5-9 czerwca, godz. 11:00 - 15:00

W Galerii "Pionova"  można obejrzeć prace autorstwa Martyny Wolnej. "Jeden z siedmiu - Obżarstwo" to prezentacja malarstwa oraz instalacji. Artystka w swojej sztuce często korzysta z odpadów, tworząc instalacje z papierków po cukierkach lub też je malując. To kulturalna propozycja dla miłośników sztuki nowoczesnej.

Wstęp wolny

Jeden z siedmiu - ObżarstwoJeden z siedmiu - Obżarstwo Fot. pomorzesztuki.com

Warszawa

Rock Piknik

9 czerwca, godz. 16:00

W Amfiteatrze w Parku Sowińskiego odbędzie się impreza, na której wystąpią rockowe i heavy metalowe zespoły, m.in. Mech Mech, Mniejsze zło, Skowyt. Jeśli lubicie mocną dawkę ciężkiego brzmienia to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Wstęp wolny

Mniejsze złoMniejsze zło Fot. gazetaecho.pl

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!