Muzyczne Premiery Tygodnia

Szukacie propozycji na zbliżający się weekend? W przyszłym tygodniu premiery albumów muzycznych, które powinny znaleźć się w Waszej płytotece. Przyjrzyjmy się najciekawszym muzycznym premierom!

Maroon 5 - Overexposed

Premiera: 26 czerwca

"Overexposed" to czwarty krążek w historii amerykańskiej grupy Maroon 5. Wokalista Maroon 5 Adam Levine nazywa "Overexposed" najbardziej eklektyczną płytą w dotychczasowej dyskografii zespołu. A gitarzysta James Valentine dodaje: "To zdecydowanie nasza najbardziej "popowa" płyta do tej pory i  wcale się tego nie wstydzimy.

Maroon 5Maroon 5 Maroon 5

Ania Rusowicz - Mój Big-Bit (reedycja)

Premiera: 26 czerwca

Ania Rusowicz swoim albumem "Mój Big-Bit" szturmem zdobyła serca zarówno krytyków, jak i publiczności. Za tę właśnie płytę artystka otrzymała aż cztery nagrody Fryderyk 2012 w kategoriach: Album Roku, Wokalistka Roku, Produkcja Roku oraz Debiut Roku. Edycja specjalna albumu zawiera dodatkową płytę DVD "Mój Big-Bit na żywo" z zapisem koncertu z radiowej Trójki, wywiadami, materiałami zza kulis oraz dwoma teledyskami do piosenek "Ślepa miłość" oraz "Ja i ty".

Ania RusowiczAnia Rusowicz Ania Rusowicz

The Offspring - Days Go By

Premiera: 26 czerwca

The Offspring na swój nowy album kazali czekać aż cztery lata. Wokal Dextera Hollanda, który 18-lat temu usłyszeliśmy w słynnym "Self Esteem" nie zestarzał się ani trochę. Chociaż muzycy nie ukrywają, że w swojej twórczości przemycają też treści bardziej'seri' niż kiedyś.

Ania Rusowicz

Linkin Park - Living Things

Premiera: 26 czerwca

Premiera piątej studyjnej płyty grupy Linkin Park - "Living Things", promuje go singlowa kompozycja "Burn It Down". Linkin Park będzie promować krążek na światowej trasie koncertowej, która nie ominęła Polski. Zespół wystąpił 9 czerwca na Orange Warsaw Festival.

Linkin ParkLinkin Park Linkin Park

Polecamy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!