Święto Rabczańskiej Solanki!

Już jutro (4 sierpnia) w Rabce Zdrój rusza kolejna odsłona imprezy - Święto Rabczańskiej Solanki. W programie mnóstwo atrakcji!

Tym razem potrwa aż bity tydzień i dlatego będzie się odbywać hasłem "Tydzień z Rabczańską Solanką - Nasze Bogactwo Możliwości" .

Nie zabraknie podczas niego licznych atrakcji. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że niezależnie od pogody impreza będzie udana i każdy kto w niej weźmie udział znajdzie coś dla siebie. Celem Święta jest bowiem promowanie nie tylko zdrowia i urody, ale i aktywnego wypoczynku, kultury i tradycji. Patronat medialny nad imprezą sprawuje PODHALE REGION.

- W programie imprezy chcemy zawrzeć największe walory Uzdrowiska Rabka, a przez to pokazać Nasze Bogactwo Możliwości - zapewniają sami organizatorzy. I to dlatego impreza jest podzielona na dni tematyczne. Podczas Dnia Zdrowia będzie można na przykład skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej oraz zabiegów przeprowadzonych na bazie rabczańskiej solanki w atrakcyjnych cenach. Z kolei Dzień Urody będzie idealną wręcz okazją do skorzystania z porad stylistek Uzdrowiska. Będzie można zatem podziwiać Wielkie Metamorfozy tego lata, a także poddać się zabiegom upiększającym, wykonanym przy pomocy solankowych kosmetyków SPA.
- Akademia Kulinarna da możliwość skosztowania regionalnych potraw oraz sprawdzenia własnych sił podczas wspólnego gotowania. Dzień Ludowy poświęcony będzie warsztatom ludowym, poznaniu tradycji naszego regionu, które uświetnią występy zespołów góralskich. Kolejnym dniem jest Dzień Teatru, w którym specjalnie dla naszych Gości wystąpią artyści teatralni. W Dniu Sportu promować będziemy aktywny wypoczynek w Rabce - instruktarz Nordic Walking, gimnastyka na świeżym powietrzu oraz inne zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych. Zakończeniem Tygodnia z Solanką będzie Wielki Finał pełen niespodzianek, licznych zabaw i nagród dla wszystkich uczestników.

Święto Rabczańskiej SolankiŚwięto Rabczańskiej Solanki Święto Rabczańskiej Solanki

Zapraszamy!!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!