Baw się z nami na Dniach Ursynowa 2015!

Tradycyjnie, już po raz dwudziesty, Ursynów obchodzi swoje święto - Dni Ursynowa - wielki rodzinny piknik z miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach. Na wszystkie te atrakcje zapraszamy słuchaczy, mieszkańców oraz przyjaciół Dzielnicy Ursynów!

Już w sobotę 23 maja, od godziny 11:00, aż do godziny 23:00, w parku im. Romana Kozłowskiego, Kopa Cwila /Metro Ursynów w Warszawie, odbędzie się wielkie święto Dzielnicy Ursynów pod patronatem Radia Złote Przeboje!

Od samego rana, na dwóch scenach, słuchacze, mieszkańcy i fani dobrej zabawy, będą mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach. Organizatorzy przygotowali także występy między innymi:

- zespołu Vavamuffin
- grupy Raz Dwa Trzy, która obchodzi w tym roku swoje 25-lecie
- oraz zespołu Bracia, wraz z gościnnym występem Krzysztofa Cugowskiego!

Dni Ursynowa 2015Dni Ursynowa 2015 Radio Złote Przeboje

MAŁA SCENA (prowadzący: Piotr Dzięcielski)

- 11:00 - otwarcie Dni Ursynowa 2015:  przemówienia, zapowiedzi kolejnych placówek

- 11:15 - blok występów przygotowanych przez placówki przedszkolne, Szkoły Podstawowe i Gimnazja: pokazy wokalne i taneczne, występy chórów.

W przerwach pomiędzy pokazami przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych.

- 15:55 - Piotr Dzięcielski: Pożegnanie - zamknięcie małej sceny i zaproszenie na koncerty na dużej  scenie.

STREFA REKREACYJNA czynna w godz. 11.00-19.00

Plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, dmuchańce, pokazy giga baniek mydlanych, malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, dodatkowe pokazy.

"Miasteczko Wojskowe" Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwa Komponentu Powietrznego

Zaplanowane atrakcje: - występ orkiestry wojskowej - prezentacja broni strzeleckiej - prezentacja zestawu przeciwlotniczego - prezentacja przeciwlotniczego, przenośnego zestawu rakietowego "GROM" z trenażerem do ćwiczeń (możliwość wykonania strzału do celu wirtualnego) - rozwinięcie trenażerów broni strzeleckiej (możliwość strzelania z pistoletu i karabinka do tarcz) - prezentacja wojskowej straży pożarnej - prezentacja karetki wojskowej - prezentacja symulatora dachowania i symulatora zderzeń

Strefa Radia Złote Przeboje:

Na Dniach Ursynowa pojawi się plenerowe studio radiowe, z którego na żywo nadawane będą relacje z imprezy. Każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda praca dziennikarzy radiowych, jak przeprowadza się wywiady emitowane na antenie oraz dowiedzieć się tego wszystkiego czego nie widać w radiu, a dzieje się dużo. Ponadto będzie możliwość wzięcia udziału w specjalnych, radiowych konkursach. Relację poprowadzą prowadzący poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry: Piotr Jaworski i Jarek Budnik.

Złote Przeboje na WakacjachZłote Przeboje na Wakacjach Radio Złote Przeboje

DUŻA SCENA (Prowadzenie Zygmunt Chajzer):

- 17:15 HISU
- 18:00 oldBREAKOUT, z gościnnym udziałem Natalii SIkory
- 19:10 - VAVAMUFFIN
- 20.15 - RAZ DWA TRZY
- 21:20 - GWIAZDA WIECZORU - BRACIA oraz gościnnie KRZYSZTOF CUGOWSKI
- 22:30 - POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Koniecznie sprawdźcie szczegółowy plan imprezy i już 23 maja, bądźcie z nami na Kopie Cwila!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!