Thomas Anders już w lipcu na koncercie w Sopocie!

Już 25 lipca, w sopockiej Operze Leśnej, ze specjalnym koncertem, z okazji 30 - lecia grupy Modern Talking wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling" "Jet Airliner" i wiele innych. Gorąco zapraszamy!
 

Thomas Anders i Modern Talking Band

Pierwszy występ sceniczny Thomas Anders zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć już pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł "Judy". W 1983 roku zmieniło się jednak wiele - Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena, i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać.

 

Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. "You're My Heart, You're My Soul" otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką.

Następnie powstawały kolejne hity "Cheri, Cheri Lady", "Brother Louie" i inne. Kolejno zespół zawiesił działalność, a Thomas Anders rozpoczął prace nad pierwszym solowym albumem.

25 lipca w Operze Leśnej w Sopocie, wyjątkowy koncert Thomasa Andersa!25 lipca w Operze Leśnej w Sopocie, wyjątkowy koncert Thomasa Andersa! Radio Złote Przeboje

Już 25 lipca, w Operze Leśnej w Sopocie, będziecie mogli przenieść się do czasów swojej młodości i beztroskich chwil. To już kolejny koncert w Polsce, który zaśpiewa Thomas Anders wraz z Modern Talking Band!

POLECAMY I ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!