"Disco pod gwiazdami" - wielkie święto muzyki tanecznej w Zielonej Górze!

Polskie i światowe gwiazdy zapraszają na festiwal "Disco pod gwiazdami", który odbędzie się już 14 i 15 sierpnia w Zielonej Górze!

"Disco pod gwiazdami" to kultowa impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach, takich jak Mragowo, czy Płock - w tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze.

TRANSMISJE: TELEWIZJA POLSAT - GODZINA 20:00
DISCO POLO MUSIC - GODZINA 22.30

Na festiwal "Disco pod gwiazdami" zapraszamy od godz. 19.30, zagrają największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance - m.in. Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox, Łzy i wielu innych.

- Festiwal bije rekordy frekwencji w amfiteatrach oraz oglądalności na antenie telewizji Polsat, przyciąga rzesze nowych fanów i łączy pokolenia. To dla nich, tym razem w Zielonej Górze, organizujemy kolejną edycję "Disco pod gwiazdami". Już dziś zapraszam do wspólnej zabawy na imprezie wszystkich, którzy czują i kochają muzykę oraz taneczne rytmy - zachęca do udziału w Festiwalu Krzysztof Świętek, przedstawiciel organizatorów.

Piątek 14 sierpnia , czyli pierwszy dzień Festiwalu "Disco pod gwiazdami", zdominują występy zagranicznych gwiazd. Przed publicznością zgromadzoną w zielonogórskim Amfiteatrze wystąpią m.in.: Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Danzel, Riu Corlos Ferreira. Na scenie pojawią się także Sonic, Defis, Bartek Wrona, Bolter i inni. Tego dnia będzie też można usłyszeć legendę polskiej muzyki rozrywkowej - Czerwone Gitary - w jubileuszowym występie z okazji 50-lecia działalności scenicznej. Na festiwalowej scenie drugiego dnia, czyli 15 sierpnia , wystąpią legendy polskiego disco i pop, a wśród nich: Stachursky, Tatiana Okupnik, Vox, Łzy. W tym dniu zagości także wyjątkowo zagraniczna gwiazda Elena, znana m.in z utworu Mamma Mia.

>> DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU <<

Festiwal "Disco pod Gwiazdami" z zielonogórskiego Amfiteatru transmitować będzie na żywo telewizja Polsat. Miłośników tanecznych rytmów, którzy nie będą mogli dotrzeć tego dnia do Zielonej Góry, zapraszamy w piątek i sobotę do oglądania Polsatu od godz. 20.00 oraz na antenę Disco Polo Music od godziny 22.30.

plakatplakat materiały prasowe

Patronami Festiwalu "Disco pod Gwiazdami" są: Miasto Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Radio Złote Przeboje!

Bilety do kupienia w dobrych sklepach muzycznych oraz do wygrania na antenie Radia Złote Przeboje!

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!