Już 12 września pomóż małym pacjentom Szpitala na Prokocimiu!

IV Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom coraz bliżej. W sobotę, 12 września wspólnie możemy pobiec aby pomóc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu. Cały dochód z Biegu zostanie przekazany na zakup wyposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego m.in. na specjalistyczną wannę do mycia pacjentów z poparzeniami.
W sobotę 12 września każdy, kto chce wesprzeć szpital na Prokocimiu będzie mógł wziąć udział w IV Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom. Na uczestników czekają: profesjonalny bieg na 10km, Bieg Rodzinny na 3,53km oraz 100m Bieg na Szpilkach oraz wiele innych atrakcji.

Ci, którzy chcą wziąć udział w Biegu, a nie zdążyli się jeszcze zarejestrować na stronie , mają na to ostatnią szansę. Spóźnialscy mogą zapisać się na wybrany bieg w Biurze Zawodów na Błoniach w dniach 11 i 12 września. Warunkiem uczestnictwa, oprócz rejestracji, jest uiszczenie opłaty startowej, z której cały dochód zostanie przekazany na wyposażenie i zakup niezbędnej aparatury medycznej dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego . Opłata w ostatnich dniach przed biegiem wynosi odpowiednio 50zł za bieg na 10km i 30zł za Bieg Rodzinny lub Bieg na Szpilkach. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą zarejestrować się bezpłatnie.

Wszyscy uczestnicy Biegu otrzymają specjalny Pakiet Startowy w którego skład wchodzi koszulka "Biegam, aby " zaprojektowana specjalnie na tę okazję przez pacjentów Szpitala na Prokocimiu. Na kilka tygodni przed biegiem jeden z szarych korytarzy Szpitala przemienił się w miejsce pełne kolorów, gdzie mali pacjenci wyposażeni w specjalne skafandry, 17 litrów różnokolorowej farby, pędzle, balony i specjalne sikawki, stworzyli projekt koszulki.

Podczas ostatnich trzech Biegów Charytatywnych Fundacji Tesco Dzieciom udało się zebrać ponad 270 000 zł. Pieniądze te pozwoliły na wyremontowanie świetlic, sal rehabilitacyjnych oraz zakup sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu.

Szczegóły na stronie www.fundacjatesco.pl

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!