Muzyczna podróż w czasie już w kwietniu we Wrocławiu!

Już 9 kwietnia kolejna edycji festiwalu DISCOTEX tym razem w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wystąpią: Bad Boys Blue, Limahl, BoneyM, Fancy i Francesco Napoli. Artyści wykonają swoje największe przeboje.

Weź znajomych i przyjdź na wyjątkowy koncert w rytmach Disco!!

Na jednej scenie, ze swoimi przebojami wystąpią największe gwiazdy epoki disco! Artyści gwarantują muzyczną podróż w czasie dzięki takim przebojom jak TEN:

 

Podczas  koncertu artyści zaśpiewają wszystkie swoje największe przeboje.

Niemiecki zespół Bad Boys Blue zaśpiewa taneczne: "You're a women" i "Pretty Young Girl" ! Zespół założony został w 1984 roku kiedy założyciele wytwórni Coconut Records - Tony Hendrik i jego żona, Karin van Haaren (vel Karin Hartmann) postanowili stworzyć nowy muzyczny projekt. Początkowo planowano, aby wokalistów do nowej grupy poszukać w Anglii, ostatecznie jednak znaleziono ich w Kolonii. Pierwotny skład grupy to: John Edward McInerney, Trevor Oliver Taylor i Andrew Freddie Thomas. Skład grupy zmieniał się. Obecnie wokalistą jest nadal John McInerney , a grupę razem z nim tworzą Sylvia McInerney i Edith Miracle, które dołączyły do zespołu w 2005 roku.

 

Boney M , czyli zespół, który musiał zabrzmieć na każdej imprezie w latach '70, również wykona na żywo swoje największe przeboje: "Daddy Cool" , "Rasputin" czy "Rivers of Babylon".

 

Bilety są już można kupić w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju oraz w internecie, w serwisie: www.ticketpro.pl

Wybierasz się?! Daj nam o tym znać na fecebooku i dołącz do oficjalnego wydarzenia TUTAJ !

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!