Otwarcie pierwszej siłowni HOME OF FITNESS już 19 marca we Wrocławiu!

Sieć McFIT 19 marca otworzy swoją pierwszą siłownię HOME OF FITNESS we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 60b. Zapaśnik Damian Janikowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku i Anna Jagaciak, tegoroczna halowa mistrzyni Polski w trójskoku i skoku w dal, jako pierwsi przetestowali klub fitness.

W trakcie spotkania dla przedstawicieli mediów gości po studiu oprowadzała Joanna Jabłczyńska, a sportowcy zaprezentowali próbkę swojego treningu przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro.

Wśród wielu różnorodnych modułów treningowych, wchodzących w skład koncepcji HOME OF FITNESS w McFIT , znajdzie się coś dla każdego - zarówno dla profesjonalnego zapaśnika, koncentrującego się przede wszystkim na treningu siłowym, jak i dla ambitnej sportsmenki-amatorki.

Na około 1800 metrach kwadratowych powierzchni klienci mają do dyspozycji także inne moduły treningowe, w tym Express Workout, umożliwiający wykonanie błyskawicznego treningu obwodowego, oraz Core Workout, pozwalający zadbać o płaski brzuch i wzmocnić dolne partie pleców. Moduły te w połączeniu z bogato wyposażonymi strefami maszyn, wolnych ciężarów i kardio pozwolą każdemu osiągnąć widoczne efekty i przygotować formę nie tylko na Igrzyska, ale także po prostu na wiosnę.

Od soboty 19 marca 2016 r. studio przy ul. Legnickiej 60b będzie otwarte dla wszystkich.

Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych: od 19 do 29 marca 2016 r. każdy może odwiedzić klub tyle razy, ile chce, i bez zobowiązań go przetestować.

W Polsce działa teraz w sumie pięć studiów McFIT - poza wrocławskim jeszcze trzy w Warszawie i jedno w Poznaniu!

Więcej informacji znajdziecie na stronie McFIT !

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!