"Miłość i władza" Lady Pank - od poniedziałku premierowo w Radiu Złote Przeboje!

Płyta "Miłość i władza", będzie mieć swoją premierę w piątek 15 kwietnia, a już od poniedziałku będzie ją można wygrać i posłuchać na antenie Radia Złote Przeboje - premierowo!

Jeden z najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. W tym czasie wydał ponad 20 płyt i nagrał niezliczoną ilość przebojów, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały kilka pokoleń słuchaczy.

15 kwietnia ukaże się premierowy album Lady Pank pt. "Miłość i władza". "Miłość" to pierwszy singiel z płyty, promujących wydawnictwo.

 

Album "Miłość i władza" zawiera 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank. Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

Jan Borysewicz: Z Wojtkiem Byrskim pracowałem już przy mojej nowej płycie projektu Jan Bo. Od razu świetnie się zrozumieliśmy, poczułem w nim ten sam potencjał i talent, który cechował Andrzeja Mogielnickiego, dlatego powierzyłem mu również teksty na płytę Lady Pank. A Bogdan Olewicz to pewna i uznana marka. On też zaznaczył swój ślad na płycie pisząc dwa znakomite teksty.

Płyta już od poniedziałku 11 kwietnia, przedpremierowo będzie do wygrania i posłuchania na antenie Radia Złote Przeboje!

Lady Pank 'Władza i miłość'Lady Pank "Władza i miłość" materiały prasowe

Janusz Panasewicz: Płyta Miłość i władza to według mnie typowe Lady Pank. Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. "starych" fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!