Kontynuacja bestsellerowej serii dla dzieci z cudownymi bajkowymi utworami!

W sklepach pojawiła się właśnie druga część płyty "Radio Złote Przeboje dla dzieci"!

Płyta stanowi sentymentalną podróż dla rodziców. Piosenki, które pamiętacie z dzieciństwa i chcielibyście zaprezentować kawałek swojej młodości swoim dzieciom. Jest to wspaniała okazja do powrotu do przeszłości i do odświeżenia wspomnień!

Na płycie znajdziecie takie złote dziecięce przeboje:

1. Ferid Lakhdar i Kasia Rodowicz - Wesoło gra lokomotywa 2. Centrum Uśmiechu - Bambo 3. Aida - Mucha w Mucholocie 4. Centrum Uśmiechu - Zosia Samosia 5. Maluchy - Mam chusteczkę haftowaną / A ja wiem, nie powiem / Ten Paluszek to Babunia 6. Centrum Uśmiechu - Okulary (Pan Hilary) 7. Julia Lewenfisz - Górka, Helena Grządkowska, Magda Kusa - Babciu droga babciu 8. Centrum Uśmiechu - Na straganie 9. Siostry Wajs & Stonoga - Kolorowa Stonoga 10. Centrum Uśmiechu - Olimpiada w Jarzynowie 11. Benek Lewandowski, Marcel Urbański - Wycieczka(Przygotował Zuch Dwie Nogi) 12. Marcin Kindla - Od kiedy Cię mam (Dla Nikosia)

"Radio Złote Przeboje dla dzieci 2" do wygrania na antenie Radia Złote Przeboje i do kupienia w dobrych sklepach muzycznych, stacjonarnie i w internecie!

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!